Zlaté manželky (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2014, 50 min

Pohled do života manželek, proč ne? Klidně bych se podíval i na českou verzi kdyby vznikla. Nebudu hodnotit jestli je nějaká povrchní nebo skromná. Bylo by unfair posuzovat podle pár záběrů a kdo ví jak moc přihrávaných. Snad jen Maťe Stumpelové odstávalo levé ucho nebo ji brali stále zprava :) Určitě se mrknu na další díl, jsou za vodou, dobrý život.(7.2.2014)

• Fretakata

Na mieste tych dievcat by som do takejto relacie nesla. Novinari maju "dar" zhovadit cloveka, ci uz dovod je alebo nie je. Bala by som sa zavisti. Ak su tie dievcata spokojne, tak boli v spravnom case na spravnom mieste. Ak budem doma, pozriem si pokracovanie.(9.2.2014)

• Aljak

Preboha, tak to je strašne zbytočný "seriál". Milionárske hokejové rodinky sa popredvádzajú aké majú domy, zariadenie a luxus. Vo všetkých príbytkoch vládne hotová dokonalosť. Nepôsobí to ani trochu autenticky. A tie "úprimné" rozhovory medzi rodinami, čistá pretvárka a umelina. Možno zopár zaujímavých vecí sa človek dozvie, najmä z tých zámorských hokejových rodín, ale aj tak zmysel celého tohto "divadla" zostáva pre mňa záhadou...(3.2.2014)

Prečo až taký odpad? náhodou bolo fajn si večer pozrieť ako si žijú ženy hokejistov, určite je to lepšie ako nejaka stupídna zámena manželiek alebo farmár hladá ženu..(3.2.2014)

• peiton

Jediné čo ma napadá v súvislosti s týmto je fakt,že dámy boli v správnom čase na správnom mieste a ulovili si ,,zlatú rybu".Ja v zásade proti takémuto druhu relácie nič nemám.No povedzme si úprimne na rovinu - ľudia sú tvory závistlivé a škodoradostné a to,aby sa pozerali na to ako sa druhí majú...Nie,toto fungovať nebude!Dalšia v poradí zbytočná reality show,ktorá nemá zmysel.Niektorí diváci to môžu brať aj ako čistú provokáciu.1 * udeľujem iba kôli tomu,aby sa nepovedalo,že im závidím.Ked závisť tak len zdravá,taká ktorá vás posunie v živote dalej a ide ruka v ruke s motiváciou.A ak toto má pokračovanie rozhodne viem čo pozerať nebudem!(4.2.2014)