Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Neveril bych, ze neco takoveho napisu, ale me se tento rocnik Grammy Awards vazne libil, spousta vybornych vystoupeni - od skvelych mainstream pecek jako "Royals", pres tanecni party "Get Lucky", nebo dedky z Metallicy vzdavajici hold Lou Reedovi svym 100 let starym flakem One az po zakonceni Nine Inch Nails/Queens of the Stone Age, tento rok navic take prekvapive minimum hiphopu, kterym byly predchozi rocniky dost prolezle, nejzasadnejsi oceneni zaslouzene pro Daft Punk a jejich vyborne album Random Access Memories, kompilacni soundtrack pro Davea Grohla a jeho Sound City, achievement oceneni pro electro bohy Kraftwerk a dokonce i nejlepsi videoklip pro Davida Finchera, i kdyz zrovna k tak strasnemu songu. Kazdopadne v ramci moznosti zabavna hudebni party. 7/10(29.1.2014)

Wow, skvělé! Téměř každé vystoupení bylo dechberoucí, opravdu zážitek. Ať už mladí talenti jako Hunter Hayes, Taylor Swift a Lorde a nebo Paul McCartney, Stevie Wonder a další. LL Cool J jako moderátor už klasika.(27.1.2014)

• Splasher

Kde jsou ty doby, kdy se kvůli Grammy vyplácelo zůstat vzhůru. No to je samozřejmě vtip, protože takové doby nikdy nebyly.(27.1.2014)

Začnu tím povedeným. Ll Cool J je příjemně nekontroverzní moderátor a když už vtipkuje, tak to nevyzní trapně. Pharrell je pohodovej týpek a jeho děkovná řeč stojí za to. Jeho vystopení s Daft Punk a Steviem Wonderem jako jedno z mála vypadalo, že si ho opravdu užívají a pohoda tryskala z obrazovky. Nakonec pro mně tím nejlepším byla kombinace Imagine Dragons a Kendricka Lamara. Tak energické, že jsem si ho pak musela pustit ještě několikrát. Teď k těm záporům. Proč na hudebních cenách na pozadí promítal Hunter Hayes proslov Johnnyho Deppa jsem nepochopila a z té trapnosti jsem chtěla utéct z místnosti. Když naběhnul (respektive se doplazil) na pódium Robin Thicke a Chicago, tak jsem málem usla a posledních, konečně za něco stojících, 10 vteřin to moc nezachránilo. Pink opakuje akrobacii ve vzduchu dva roky po sobě, což je škoda, protože kdyby zůstala jenom u toho tance na pódiu, ke kterému pak sestoupila, klanila bych se před ní. Beatles jsou legendy, ale rvát je tam pomalu každých 5 minut je i na ně otravný. Krásné, sentimentální vystoupení Macklemora, Ryana Lewise a Mary Lambert naprosto zprnznilo absolutně nepochopitelné vetření Madonny. A nakonec utnutí závěrečného rockového vystoupení byla asi největší neúcta ze strany pořadatelů jaké jsem snad za ta léta viděla. Hodnotím průměrně, letošní Grammy byli jako podzimní počasí. V jednu chvíli skáčete nadšením, abyste vzápětí nejradši někam zalezli.(28.1.2014)

56. předávání nejprestižnějších hudebních cen světa v Los Angeles se nese v duchu srdceryvných děkovných řečí, nikdy nekončící reklamy a spoustu více či méně známých osob z různých oborů a profesí, které buď vyhlašují jednotlivé výherce nebo uvádějí velké množství vystoupení interpretů. Vystoupení od Pink, Daft Punk, Lorde a Robin Thicke opravdu stála za to.(1.2.2014)

Třirkát Grammy pro Daft Punk jednoznačně a zaslouženě! Dále Lorde-Royals pro mě nečekaným dvojitým výhercem cen! Za Macklemore and Ryan Lewis jsem taky velmi rád. Celkem kvalitní ročník!(29.1.2014)