Nastala chyba při přehrávání videa.
 • srolyma
  ****

  Indický akčňák, naštěstí více ve stylu Hollywood než Bollywood. Ikdyž na taneček taky dojde. V podstatě stejné se Spielbergovým Mnichovem – taky tady tajná vládní organizace postupně likviduje aktéry teroristického útoku a zcela nepřekvapivě to jsou taky muslimové. Jen je to o nějakých 40 let později a Palestince vystřídali Pákistánci. Některý věci se prostě nemění a nezmění. A je dobré vědět, že i v nejlidnatější zemi světa týpci v prostěradlech a s ručníkem na hlavě zrovna nevyhrávají soutěže popularity. Akce velmi slušná a autentičtější než když se o totéž téma pokoušejí amíci.(22.2.2017)

 • Andrea1717
  *****

  Veľmi pekný akčný film s vlasteneckým podtextom, ktorý mi konkrétne pri Indii absolútne nevadí, nakoľko neviem prečo ale Indii to verím a je to u nich také milé, na rozdiel od iných podobných filmov. Oni to vlastnenectvo tak pekne podajú až im to niekedy závidím. Ali Saif sa mi v roli JB ala Bollywood veľmi páči, Katrina sa ako vždy "zúčastnila", ale to je tak na jej adresu asi všetko, no ale čo by som chcela, nemôžem mať všetko, hral tam Ali Saif, Katrina je krásna a to musí stačiť :-) aj keď tu ani tú krásu nevyužila, aspoň o trošku viac romantiky tam mohli dať, keď už to skončilo ako to skončilo. Akčných scén požehnane a pekných, mám tú výhodu, že od akčných scén neočakávam, že budú realistické a verím ich tvorcom tak ako mi ich naservírujú, prečo aj nie, je to zábava a nepozastavím sa ani nad tým, že guľky lietajú hlava nehlava a nikto nepadne k zemi :-) proste im verím, že sa to tak stalo, verte aj vy a film si užijete...(23.3.2017)

 • rikitiki
  ***

  Natočeno až operně dramaticky. Napínavě, přestože je dost zřejmé, kdo přežije a kdo ne. Nacionálně, s velkým patosem, ale zároveň i emočně silně. Výpravné. ___ Dávám sice tři hvězdy, ale zvažovala jsem i odpad. Kvůli vyznění filmu, že v zájmu spravedlnosti si může cizí stát počínat na území jiného, jak chce. Že v dobrém zájmu je všechno dovoleno. Film je fiktivní, ale silně připomíná odplatu Mosadu za masakr na mnichovské olympiádě 1972. A ta nejenomže nikomu mír nepřinesla, ale ještě znamenala smrt nevinných lidí. ____ Ten odpad jsem nedala právě kvůli tomu, že film je fiktivní, ale možná právě proto jsem měla. SHRNUTÍ: Při likvidaci teroristů je opravdu všechno dovoleno? Když je všechno dovoleno, neznamená to i, že se právě všechno stane? Když se stane všechno, kdo a co nás před tím ochrání?(28.12.2018)

 • Vavča
  ****

  Nechápu, co kritikům vadí, zřejmě neusnesli, že film je v jistém smyslu patriotický, s nezbytnou dávkou patosu, zároveň však neústupný a vyžaduje tvrdou spravedlnost a odplatu na teroristech za útoky v Bombaji 2008. Saif Ali Khan se jako bývalý voják vydává se svojí ne příliš nadšenou asistentkou (Katrina Kaif) po stopách strůjců útoku a podává si je jednoho po druhém i přes všechny těžkosti. Hlavní dvojka v pohodě, Saif Ali Khan má charisma a jeho postavu mu věříte. Napínavé je to do poslední chvilky a film to přece jenom není pouze akční. Umí si vybudovat atmosféru, postupně rozvinou příběh, držet tempo, akce skvělá, hudba taky. Překvapí otevřenost tvůrců za postoj k válce v Sýrii a mezinárodní situaci tak nějak obecně.(17.11.2015)

 • zbyshek
  ****

  Phantom aka Indický James Bond je pro mě příjemným překvapením. I přes dvouhodinovou stopáž měl film stále spád, příběh byl velmi dobře sepsán, takže vás hned vtáhl a nepustil. Akční scény byly bez výraznějších nedostatků, opravdu mě celkem nenapadá nic, co bych musel tomuto dílu vytknout. Myslím si, že příběh borce vyvrhela, který je poslán na sebevražednou onemanshow, prostě musí bavit každého, kdo není hater. Je samozřejmé, že v průběhu dobrodružství nezůstane Sandokan osamocen, a tak mu zdatně sekunduje sympatická Katrina. Celkový koncept filmu má navíc aktuální nádech, o to je to zajímavější. Já jsem spokojen! 80% pro indickou kinematografii.(29.11.2015)