Reklama

Reklama

Tevar

Trailer

VOD (1)

Pintu je hráčem Kabbadi. Je hvězdou svého týmu a pomáhá každému, kdo jeho pomoc potřebuje. Když zachrání Radhiku, netuší, že se jeho nepřítelem právě stal Gajendar Singh, jeden z nejnebezpečnějších lidí. Gajendar se do Radhiky zamiloval a chce si ji vzít i proti její vůli, dokonce kvůli tomu zabil i jejího bratra. Pintu se rozhodne Radhiku neopustit a pomoci jí utéct před Gajendarem. (andiek05)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Musím sa priznať, že od tohto filmu som moc nečakala, o to viac ma prekvapil a páčil sa mi, hlavná dvojka Sonakshi a Arjun mali úžasnú chémiu, aj keď teda ten Arjunov účes ala vlasy dupkom nič moc, ale inak skvelé. Ani po toľkých indických filmoch ma neprestáva očarovaváť, aké emócie a myšlienky dokážu vyjadriť jediným pohľadom, jediným letmým dotykom či jednou piesňou. A to je vlastne to čo na týchto filmoch mám rada. Tento film nemal pre mňa hluché miesto a aj príbeh celkovo síce žiadna novinka, ale spracovanie sa mi páčilo, kulisy Taj Mahalu a Agry boli nádherné a hudba tiež rozhodne nepatrí medzi priemer... ()

Ketri 

všechny recenze uživatele

Ten Arjun mi nějak nesedí. To že se k herectví nedostal díky svému talentu je celkem jasné, ale to je v oněch končinách normální, takže to mi až tak nevadí. Co mě štve, je prapodivný účes ve stylu Upíra Krejčího a dokonalá obličejová mimika, kterou lze dosáhnout jen pomocí pravidelných dávek botoxu. V předchozích filmech jsem si říkala, že se snaží zahrát ňoumu, ale asi se až tak snažit nemusel. Ale - třeba překvapí. ()

Reklama

Galerie (26)

Reklama

Reklama