Tekken 2: Kazuya's Revenge

Tekken: A Man Called X

Akční

USA, 2014, 90 min

• Lacike

Ach boze. To bola chujovina. Tento zlepenec nema s akymkolvek Tekkenom nic spolocne. Vyzera to ako fanfilm v ktorom sa par kaskaderov stretlo na ihrisku, aby si trochu zatrenovali. Nahodou islo okolo par znamych xichtov, tak sa k nim pridali. Medzitym niekoho napadlo, ze ked k tomu natocia aj nejake dialogove sceny, ktore ani nemusia davat nejaky zmysel, tak to budu môct distribuovat ako plnohodnotny film. A nakoniec nejakeho experta napadlo, ze ked to nazvu podla nejakej znamej hry/filmu, tak maju uspech zaruceny. Pekny ojeb na divakov. Jednu hviezdicku davam za solidne bitky, ktore ako jedine nie su na amaterskej urovni a za nieco stoja.(27.8.2014)

• m.a.t.o.

Že film? Že príbeh? Akože čože?? Pripadalo mi to ako príprava kaskadérov pred natáčaním Ninja 2, počas ktorej Wych Kaosayananda natočil chalanov na mobil a z tohto materiálu potom zostrihal celovečerák. Ešte amatérskejšia trapošina, než ľubovoľná seagalovka posledných rokov, akurát s tým rozdielom, že ženy tu boli krajšie a súboje natočné lepšie. Len škoda, že ich bolo tak málo. Ťažká "zaspávačka". 15 %(20.9.2015)

• Frajer42

Totálně zkurvené amatérské hovno. Nevím, kde přesně se vzal název Tekken, když to má se stejnojmennou hrou společného asi tolik, jako větby kozaté Jolandy s realitou. Veškeré kecy jsem začal velmi brzy sledovat se zvýšenou rychlostí, neboť scénář je jistě dílem nějakého píčuse. Tvůrci se mi moje rozhodnutí prakticky celou stopáž zkoušeli rozmlouvat prostřednictvím jednoho nesmyslného zpomaleného záběru ničeho za druhým. Akce je stále stejná. Hlavní rákosník se naučil určitou choreografii a tu praktikoval při každé příležitosti. Dost trapné! Celkově se jedná o extrémní debilitu, kterou ve zdraví přečká snad jen režisér a jeho blízcí přátelé.(20.12.2016)

Ale tak jako jó. Všem je jasný, že to je výcuc z palce a aby se to tak nějak udalo, tak to má název a z toho vyplývající jména z vesmíru jménem Tekken. Poslední díly herní série neznám, tak nevím zda toto není jen jakási reklama a spoiler k nějakýmu dílu. Možná není, ale mohl by být, protože pak by se to dalo brát vážněji. Pokud to tak není, tak jsem právě viděl vcelku ucházející, místy šíleně nudný film s fajn souboji. U mě 50 procent přesně a ať chci nebo ne, musím dát 3 hvězdy.(4.3.2015)

• SeBig

Tak tahle slátanina mi doslova zavřela oči. Režísér a scénárista pravděpodobně o hře neměli ani tucha, udělali jen preguel k prvnimu dílu a to mě sere. Celej film naprosta nuda, opakující se flashbacky a nekonečný minuty čumění na čínana co leží v posteli a čumí do blba. Konec byl ješte stupidnější než jsem si myslel. S hrou to nemá nic společneho a je to levný jak párek u čínanů.(8.6.2016)