Nine Inch Nails - We're in This Together

USA, 1999, 7 min

Režie:

Mark Pellington

Trent Reznor

Po opusu Downward spiral připravovala skupina Nine inch nails v čele s Trentem Reznorem nové album dlouhých pět let. Prvním videoklipem z alba Fragile z roku 1999 bylo video k singlu We´re in this together. Černobílý klip natáčený v Mexiku odkazuje na filmy METROPOLIS Fritze Landa a NIKDO MNE NEMÁ RÁD Françoise Truffauta. (J.Connor)

Honza2211

Tak tohle je pro mě skoro až mistrovské dílo od Nine Inch Nails. V černobílém klipu je melancholie, agresivita, zoufalství, melodie, strach, zmatenost a útěk s davem. Atmosféra vězení a vlaku. Ke konci následuje opuštění a osamocenost. Všichni utekli a zmizeli kamsi za ničem do neznáma. Perfektní depresivní atmosféru dokresluje výborný rytmus bicích a emocionální kytara, která skvěle pasuje ke zpěvu. Pro mě není co dodat. Vše tady zacvaklo do sebe jak má. Videoklip zkombinovaný s emotivní hudbou je perfektní ventilace emocí. Jejich nejlepší skladba a to nejsem jejich fanoušek. Znám už jen The Perfect Drug. Je to jejich klasika, která nikdy nezklame. Za mě jasných 100%! ()