Reklama

Reklama

Bývalý tajný agent musí zachránit unesenou malou dívku ze spárů ruské mafie a mezinárodního obchodníka se zbraněmi. Je to ideální příležitost k vyrovnání starých účtů... (TV Prima)

Recenze (69)

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Štefan nesklamal, zase sa motal kolo Rusoch, šikmých,. pekných žien a peňazí. Zase mal sparinga, ktorý podvíhal nohu, strieľal a bojoval. A zase raz všetkých nakopali v oprášenom deji, ktorý nebol až tak tuctový, ale ani ničím výnimočný, v polorozpadnutých budovách a jednej vilke. A ja zase musím dať 2 z 5 ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tak je tu další Seagalovka...no co k ní tak říct aby si člověk co to třeba chce vidět a čte náhodou můj komentář si udělal názor...Tak za prvé chci říct,že od filmů se Seagalem už nic předem radši nečekám,takže mě buď mužou utvrdit,že to nestojí za nic jako většina jeho filmu od roku 2000 a nebo mě mile překvapí.Seagal mi zde přišel,že hlavní roli zde nemá nebo se o ní minimálně co se týče času (zde ne na plátně,ale na DVD) nebo soubojů dělí s Victorem Webstrem,kterýho znám především z pobřežní hlídky a čarodějek-takže jsem od něj fakt nečekal nějaký akční výkony...Ale on mile překvapil a opravdu se to docela obstojně pere.Takže za toto dávám jednu hvězdu navíc.Co se týče Seagala-tak tu není tak často,jeho souboje docela jdou i když už jsou v každém filmu co jsem s ním poslední dobou viděl hodně podobné...má tu svojí poslední dobou oblíbenou mačetu a drsnej výraz :-)))Jinak co mě už fakt ser.... na filmech s ním je to,že je na něm strašně vidět (nebo jestli má takový výraz už pořád....) ,že ho to nebaví a pomalu ho otravuje se nějak zatvářit jinak než jako obvykle...a do toho už ty typický debilní dialogy....to je děs.Přitom i když je to možná paradox po tom co píšu si dokážu představit Seagala stále ve filmu,který tu bude mít třeba i 75-80 % (a to nemyslím rovnou Expendables 4 :-))) ) jenže to by to chtělo aby vyhodil svýho manažera a pokusil se o roli v nějakým akčním filmu pod vedením nějakýho zvučnějšího režiséra a konečně aby ho to začlo bavit,jinak ať fakt radši vydá víc svých hudebních cd a na film se už radši vykašle...No když to shrnu tak viděl jsem skoro všechny jeho filmy a byly už i horší než tento ale je tu pořád hodně věcí co nejsou dotažený a hlavně ta otrávenost Seagala takže nemůžu dát víc jak 55 % a tři hvězdy. ()

Reklama

Marsik 

všechny recenze uživatele

Je zde spousta uživatelů, kteří Seagala nemají rádi, už se x-krát přesvědčili, že jeho filmy nejsou nic pro ně, avšak neustále zde jeho filmy komentují a udílejí odpady a nízká hodnocení. Ptám se, proč to dělají a jestli vůbec jeho filmy opravdu shlédnou, než je okomentují. Pak to má za následek to, že když se objeví po delší době na Seagala skvělý kousek, který by si zasloužil vyzdvihnout, má procenta zde naprosto tristní. Fanoušci SS mluvím k vám - opravdu si Good Man zaslouží aktuálních 39%? Já si myslím, že tentokrát spolupráce režiséra Waxmana a Seagala dopadla nad očekávání. Dávám silné 3 hvězdičky. 69% ()

mira007 

všechny recenze uživatele

V jakémsi východoevropském městečku nalézá policie zavražděné mafiány s vonnými tyčinkami a nápisy v čínštině. Otázka kdo je kosí, když je ve městě ubytovaný americký údržbář v koženém gestapáckém kabátu je zbytečná. Seagal tentokrát krom kosení gaunerů zachraňuje hezkou rumunskou sousedku, která pracuje jako barmanka v bordelu..... jeden z lepších Seagalových výplachů mozků posledních let. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|35%| Tak tu máme další Seagalovku. Ale jako Seagalovka by se to už nazvat nedalo. Nebudu vysvětlovat, že se mi líbí i Seagalovky po roce 2000, to nemá cenu. Ale po roce 2009 se rázem vše zhoršilo. Keoni Waxman byl ze začátku dobrý režisér, ale nyní se už drží jen toho stejného. Nízký rozpočet, žádné nápady, obyčejná akce, nulový příběh a já nevím co. Navíc už předchozí film nebyl ani o Seagalovi, stejně jako tento. Nepřijde mi jeho postava nějak výrazná. Sice tu byl náznak na ty lepší Seagalovky. Měl tu meč, příběh ze začátku vypadal nadějně, ale ve výsledku je to opět slabý odvar. Akce je tu tak akorát, ikdyž místy se film nehorázně vlekl. Soubojů zde moc Seagal nemá a když už tak už tak jsou krátké a obyčejné - nejsou teda špatné, to ne - ale neoslní. Spíš mě celkem zaujaly souboje a bojové dovednosti Webstera. Neříkám, že to bylo úchvatně boží, ale dalo se na to hezky dívat - to byl možná důvod proč jsem se přiklonil k druhé hvězdě. Film nemá nějak výraznou chybu, jen je prostě dost nudný a není v něm jediný moment, který bych si nějak víc zapamatooval. Ty souboje s Websterem aspon za něco stáli teda. Začátek filmu není špatný, ikdyž obyčejný. No a finále, aspon nějaké to střílení se rozjede, fajn, ale úplný souboj - údajně, který jsem očekával, kdy se Seagal měl střetnout s Tzi Ma se nekonal, tak nic no. Seagalova postava mě teda nebavila. Na začátku se dovíme, že je Seagal Good manem, fajn. Vždy něco chytře prohlásí a hrdě jde. Hudba je dalším menšímm plusem - na béčkové poměry celkem šla. Jako, nechci aby to vypadalo, že jsem proti němu zaujatý. Jeho filmy do roku 2009 jsem bral. Ale Seagal se i po herecké stránce pokazil a jeho nový vzhled s bradkou tomu ještě víc ubližuje. Takže mi to je dost líto, že dávám tak slabé hodnocení. Jsem zvědav na další Waxmanovu pecku Absolution u které předpokládám, že bude ABSOLUTNÍ PECKA ! (Ironicky řečeno samozřejmě). Fakt nechci aby to vyopadalo, že Seagala urážím, ale měl by s herectvím seknout. Tot vše. Víc dodávat nemusím. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (4)

  • Vo vile počas bitky na nože Seagal (Alexander) ochromí protivníkovu pravú ruku, na čo je nútený používať už len ľavú. Napriek tomu v pár prestrihoch bojuje opätovne so zranenou rukou. (johnsnow)
  • Steven Seagal (Alexander) má vykúpiť od čínskeho bossa dievča za 300 tisíc amerických dolárov. Lenže z ruksaku vykladá eurové bankovky. (johnsnow)
  • Fim se natáčel v Bukurešti v Rumunsku. (rafix)

Reklama

Reklama