Bývalý tajný agent musí zachránit unesenou malou dívku ze spárů ruské mafie a mezinárodního obchodníka se zbraněmi. Je to ideální příležitost k vyrovnání starých účtů... (TV Prima)

tron

„Takto chcete odísť? Nehanbíte sa? Vraždou dieťaťa?“ Voľné pokračovanie o rok staršieho Vykonávateľa. Obstojná a znesiteľné seagalovka je pozerateľná pre každého, kto sa snaží vyhnúť vyložene odpadovým seagalovkám (Zabijak Kondor) a zároveň je mu jasné, že doby Prepadnutia v Pacifiku sú navždy preč. V Nezastaviteľnom mužovi je dosť fajn akcie, je patrične drastická a krvavá, Seagal si tradične ide to svoje a je v tom v pohode a OK je aj scenár, ktorý asi (ale istý si tým nie som) Oscara nedostane, ale mne celkom vyhovuje táto Seagalova poloha (ochranca dieťa a ženy, pričom žena sa mu na konci pochopiteľne odvďačí nechráneným sexom). ()

sniper18

Je to nadpriemerný akčný film so Stevenom Seagalom. Má celkom dobrý príbeh o bývalom príslušníkovi špeciálnych jednotiek, ktorý sa stále nezmieril so svojou poslednou akciou, keďže pri nej došlo k smrti nevinných civilistov, hlavne malého dievčaťa a navyše jeho cieľu sa podarilo uniknúť a tak žije v ústraní pomerne pokojným životom v Rumunsku, pričom sa spriatelí so sympatickou susedkou a jej dcérou. No keď sa aj kvôli jej bratovi dostanú do problémov s ruskou, ale aj čínskou mafiou, ktorú vedie muž, ktorý mu naposledy unikol, rozhodne sa urobiť všetko preto, aby ich zachránil a rovnaký cieľ má aj jej brat. Spracovanie je na tom pomerne dobre, ale stále to má k úplnému ideálu dosť ďaleko. Obsahovo je to samozrejme štandardná seagalovka, takže opäť hlavný hrdina s bojovou minulosťou, ktorý si síce tentoraz z akcie odniesol nepríjemné pocity, ale v priebehu filmu sa to aj tak vlastne nijak neprejavuje a k zabíjaniu má stále veľmi blízko a to aj vtedy, keď to ani nie je potrebné, problémy s dvomi mafiami, ktoré aj medzi sebou majú intrigy a samozrejme dôvod, prečo sa zapojiť do akcie v podobe sympatickej rodiny. Toto mi v rámci žánru vyhovuje, len by to chcelo lepšiu motiváciu, keďže dôvod, prečo boli susedky unesené mi moc nesadol, línia s dvojicou policajtov je úplne zbytočná a samozrejme to opäť kazí to veľmi lacné prevedenie. Ale aj tak ma hlavne prvá polovica bavila, okrem štandardných seagalovských prvkov mi sadli aj tie vzťahy medzi všetkými postavami, pôsobí to tak príjemne rodinne. Ale paradoxne práve akčnejšia druhá polovica už skôr upadne, zbytočne veľa priestoru dostane postava brata, pričom jeho línia ma ani moc nebavila a dlhší čas sa tu nenájde nič, čo by sa mi páčilo, ale výsledný dojem opäť zachraňuje aspoň ten záver. Akcie je tu pomerne dosť a je aj celkom slušná. Seagal tu má dlhý úvod, záver a ešte niekoľko kratších stretov v priebehu, pričom to už očakávane stále nie je ideálne, ale aj tak som celkom spokojný. Až na pár výnimiek tu Seagala v akcii vidno, pričom je to obstojne natočené, takže vidno aj niekoľko celistvých chvatov, poteší výrazná nekompromisnosť, keďže zabije skoro každého, na koho narazí a je to aj pomerne drsné. Síce mi tu chýbali zlomeniny a chcelo by to ešte nejaký dlhšie nevidený chvat, ale aj tak sa mi tentoraz na Seagala v akcii, či už so strelnou zbraňou, krátkym mečom alebo len rukami pozeralo viac než dobre. Ale dosť akcie tu má aj postava susedkinho brata, ktorý síce tiež niečo ukáže, ale inak mi tie jeho súboje prišli také amatérske a nezaujímavé, takže až na pár momentov, ma to vôbec nebavilo. A tak najviac sa mi páči celé finále, dlhý úvod alebo zneškodnenie trojice protivníkov v uličke. Herecké obsadenie nie je zlé, Steven Seagal sa rozhodol pre nový imidž, ktorý mi síce neprekáža, ale ani si nemyslím, že to bol najlepší nápad. No hlavne, že je to stále prirodzený drsniak a v akcii sa na neho pozerá dobre, lepšie, než v niekoľkých predchádzajúcich prípadoch. Inak nesklame ani dvojica susediek, Victor Webster je mimo akcie bez problémov, len by to chcelo lepších záporákov, tí radoví sú až na jednu výnimku o ničom a Tzi ma je celkom schopný herec, ale na záporáka mi nesedí. A čo sa týka réžie a technickej stránky, ten lacný vizuál a nudné kulisy opäť kazia, čo sa dá, ale aspoň tá akcia je slušne zvládnutá a interiérové scény tiež nerušia. Takže vlastne nie som sklamaný, tieto filmy aj tak pozerám len kvôli Seagalovi a jeho akcii a tentoraz som po tejto stránke celkom spokojný, aj keď to samozrejme stále mohlo byť aj lepšie, ale inak to nie je nič výnimočné, znovu ma to už neláka. No z tých pár jeho posledných filmov je práve Good man najlepší. 62% () (méně) (více)

akisha

EEEE! No fuj! Xmilden správně poznal v Seagalovi zapřený dvojče tučňáka Novotnýho, s touhle image už je Steven absolutně vyřízenej. Jeho pomačkaný ksicht obrostl hnusný vous a obleky teď nakupuje tam, kde Homer Simpson. V příběhu za čtvrťák pořeší nějaký to trauma ze zabití dítěte, povraždí gang Číňanovi a nabalí si sexy Rusku, a to navzdory tomu, že vypadá jak zkrachovalej domovník, kterýho opustila manželka, je impotentní a jeho nejlepší kámoš je proprděný TV křeslo. Po celou dobu nesundá z toho otylýho ksichtu svůj výraz totální pasivity a trousí strašný jednoslabičný hlášky. Co je nejlepší, skutečně z něj VŮBEC nejde strach, a to hlavně když vyhrožuje ostatním. Spíš z toho jde pocit, jako kdyby se každou chvíli měly rozrazit dveře, do pokoje vlítlo komando chlapců v bílých pláštích, co by vzali Stevena něžně pod paží a vysvětlili zmatenýmu Číňanovi, kterej ty jeho kvazi-kidy poslouchal, že "taťka Šmoula se jim na procházce zase ztratil, filuta jeden!" Tenhle "film" má jedinej klad, projede tam škodárna. Ale mám aspoň alibi, proč jsem na to čuměla - chtěl to vidět přítel. Za mě 0,5%. Stevene, Stevene, ty chlapče, běž s tímhle odpadem už do háje fakt. ()

Wacoslav1

A Bad Fat Man. Svatý vypasený Štefan všechnomámvpíči Seagal nám servíruje další těžkotonážní direct to dvd lahůdku z mého zamilovaného Rumunska v režii toho největšího rutinéra Keoniho Waxmana. tentokrát nebudu tradičně řešit proč už se na to sádelník nevysere. On se na to prostě nevysere, protože je to patrně solidní živobytí a navrch ho každej plácá po zádech, že je neporazitelnej a půlku natáčení nemusí bejt vůbec na place že jo. tak proč by vlastně měl vůbec lézt do nějakých trapných Expendables?! Co kdyby se tam nedej bože musel snažit a občas něco předvést víme? Oba to mají z Keonim dobře zařízený a jak je vidět nic je nezastaví. bohužel po tom co jsem u Seagala zaznamenal mírný vzestup v Cestě smrti a Maximum conviction, tak ve Force off execution už to šlo zase do řiti a zachraňoval to jenom Bren Foster a jeho bojový exhibice. Tady už to nemá kdo zachránit. začátek byl ještě docela slibnej, ale pak to to šlo na dno žabích sraček v New Jersey. Pardon oprava v Bukurešti. Seagal dostane nejdřív trauma, že nezachrání malou holku která chcípne je z toho v píči střídavě filozofuje střídavě fuckuje a neopomene nasadit svůj typickej výraz jak moc ho obtěžuje, že v tom vůbec hraje. Paradoxně vyžranej mi až tak nepřišel, ale s tou bradkou to zabil a vypadá jak totální kokot. jinak uznávám nedokážu už tyhle filmy asi hodnotit objektivně, protože jenom vidím Seagala a už sem nasranej. a co teprve když vidím souboj kde byli k vidění jenom záda a nohy jeho kaskadéra? Jasný já nejsem naivní a vím, že už asi 10 let to v soubojích není on, ale zatím vždycky občas v těch bitkách hodili prostřih na Seagalův ksicht a jeho všechnomámvprdeli výraz, aby aspoň navodili pocit, že je na place. Teď už se neobtěžují ani s tímhle a tak se ptám dá se ještě klesnout hlouběji? asi už ne i když u Seagala posledních let je možný všechno. Za co tedy dávám 1*? Jak jsem napsal úvod je slušnej občas tam byla nějaká pěkná likvidace hlavně mečem a občas se trochu v soubojích předvedl ten druhej chlápek Victor Webster kterýho teda vůbec neznám, ale bylo vidět, že něco umí. Bohužel na konci s tím finálním (ne)soubojem to zase totálně zazdili.. Nebo dobrý radši už nic.15% ()

Xmilden

Radím všem počkat si na závěrečnou scénu, už jsem skoro uvěřil, že tentokráte si Steven nevybral svou gáži v podobě osahávání krásné Rumunky, samozřemě stalo se. Steven je opět správně velkej a možná by se mohlo začít uvažovat o jeho startu v druhé Godzille. Těžko nazvat jeho výkon herectvím. V chystaném pokračování by prozměnu mohl spolupracovat se svým jednovaječným dvojčetem Petrem Novotným. Hvězdičku dávám jen opravdu za fakt, že jsem se více než půl filmu skvěle bavil hledáním nedostatků. ()

mzss1

|35%| Tak tu máme další Seagalovku. Ale jako Seagalovka by se to už nazvat nedalo. Nebudu vysvětlovat, že se mi líbí i Seagalovky po roce 2000, to nemá cenu. Ale po roce 2009 se rázem vše zhoršilo. Keoni Waxman byl ze začátku dobrý režisér, ale nyní se už drží jen toho stejného. Nízký rozpočet, žádné nápady, obyčejná akce, nulový příběh a já nevím co. Navíc už předchozí film nebyl ani o Seagalovi, stejně jako tento. Nepřijde mi jeho postava nějak výrazná. Sice tu byl náznak na ty lepší Seagalovky. Měl tu meč, příběh ze začátku vypadal nadějně, ale ve výsledku je to opět slabý odvar. Akce je tu tak akorát, ikdyž místy se film nehorázně vlekl. Soubojů zde moc Seagal nemá a když už tak už tak jsou krátké a obyčejné - nejsou teda špatné, to ne - ale neoslní. Spíš mě celkem zaujaly souboje a bojové dovednosti Webstera. Neříkám, že to bylo úchvatně boží, ale dalo se na to hezky dívat - to byl možná důvod proč jsem se přiklonil k druhé hvězdě. Film nemá nějak výraznou chybu, jen je prostě dost nudný a není v něm jediný moment, který bych si nějak víc zapamatooval. Ty souboje s Websterem aspon za něco stáli teda. Začátek filmu není špatný, ikdyž obyčejný. No a finále, aspon nějaké to střílení se rozjede, fajn, ale úplný souboj - údajně, který jsem očekával, kdy se Seagal měl střetnout s Tzi Ma se nekonal, tak nic no. Seagalova postava mě teda nebavila. Na začátku se dovíme, že je Seagal Good manem, fajn. Vždy něco chytře prohlásí a hrdě jde. Hudba je dalším menšímm plusem - na béčkové poměry celkem šla. Jako, nechci aby to vypadalo, že jsem proti němu zaujatý. Jeho filmy do roku 2009 jsem bral. Ale Seagal se i po herecké stránce pokazil a jeho nový vzhled s bradkou tomu ještě víc ubližuje. Takže mi to je dost líto, že dávám tak slabé hodnocení. Jsem zvědav na další Waxmanovu pecku Absolution u které předpokládám, že bude ABSOLUTNÍ PECKA ! (Ironicky řečeno samozřejmě). Fakt nechci aby to vyopadalo, že Seagala urážím, ale měl by s herectvím seknout. Tot vše. Víc dodávat nemusím. ()

SeBig

Neporazitelný Seagal zase láme kosti a mává s mečem. Mě se toto docela líbilo. Nebylo to nudné, příběh není ničím nějak originální, ale jako film, u kterého můžete nachvíly vypnout mozek a sledovat jak Seagal všechny řeže hlava nehlava je to dobré. ()

korbitch22

Ty píčo já už z toho snipera18 fakt nemůžu, nejenže každý jeho debilní komentář začíná slovy "je to" , ale nedávno jsem tohodle skunka ČSFD viděl a on nejenže se neustále jako kretén vyjadřuje a má filmový vkus mrtvého koně bez mozku, on i jako totální kretén vypadá.No co si budem povídat, Steven "moje kariéra je už 20 let totálně v prdeli" Seagal si zase za stravenky zajel do Rumunska a za párek v rohlíku a pár pečených toulavých psů najali skupinku kočovných cikánů a sesmolili další tupé dvd céčko.Scénář je kopa stupidních hoven, přemýšlím jestli ho tady mám nějak víc rozebírat, ale děj v tom moc nenajdete, protože Waxman je totální nula bez špetky režisérského či nedej bože vypravěčského umu, takže Štefan se prostě zase sune z hnusné lokace do hnusné lokace a tam sem tam někoho rozřeže na sračky.Nechápu, proč tenhle kdysi opravdu výtečný lamač kostí dál a dál točí tyhle monumentálně debilní sračky.Třetí Postradatelné odmítl kvůli ratingu PG13, budiž poplácán po kýtách a pochvalen, neboť třetí díl Postradatelných byl dalším promarněným filmem.Jestli vůbec vznikne čtyřka, konečně snad roli vezme, pokud se vrátíme k ratingu R a konečně sesmolíme scénář, který nebude úplně debilní, že pane Stallone?Na druhou stránku i přes všechny zápory totálně přechválené trilogie Postradatelných jsou ty filmy pořád o několik levelů víš, než tyhle Rumunský a Bulharský mrdky.Jediné pozitivum které se vlastně dá na tomhle veledíle najít je fakt, že Seagal zhubl jako svině, konečně se i dokáže celkem rychle pohnout a akční scény po x letech jeho úděsného ztrapňování se podpořeného debilním střihem vypadaly sympaticky a konečně jsem měl místy radost, že nejenom usekne a sem tam zlomí nějakou tu pracku, ale že mu konečně po 15 letech vidím obličej a ne jen prasečí očka zapadlé pod nánosem vepřoknedlových tváří s vráskami hlubšími než je Mariánský příkop.Tudíž když už nic jiného, dám téhle sterilní zbytečnosti 2* a to jen a jen z toho důvodu, že za posledních 10 let natočil mnohem otřesnější filmy a že po dlouhé době přestal jíst půl krávy denně k vobědu a zase vypadá jako člověk.Jak málo stačí k dětské radosti.30%. ()

Roman.Ticka

Po dlouhé odmlce jsem si naservírovala svého soukmenovce, alias mou krevní skupinu jak v pracovní, tak civilní sféře. Lacinost filmu byla znát z každého záběru či okamžiku, ale nevadilo mi to. Vadil mi dost plytký scénář, a normálně bych šla níž s hodnocením, ale Seagal je holt osvědčená a léty provětraná značka. ()

eraserhead666

I po dvaceti letech Seagal ještě pořád zvládá slušnou řezničinu. Kromě lámání končetin je začal i usekávat. Jo, je už starý, ne tak pohyblivý a dost mu pomáhá střih, ale ještě pořád dokáže protivníkům pořádně naložit. Na rok vzniku a narůstající averzi malověrných, kterou si proti sobě Štefan vyvolal, hodně slušný kousek. A nechybí ani závěrečná projekce Seagalova fetiše na prsa. To prostě musí být! 3.5* ()

Lacike

Tak tu mame novu Seagalovku. Zmenilo sa nieco oproti jeho par poslednym videoblockusterom? Zacneme s kladmi. Seagal po dlhsej dobe nie je uplne k smiechu a vzbudzuje urcity respekt. Moze za to vhodnejsie zvolene oblecenie, zmysluplnejsie drzanie zbrani a hlavne tu ma Seagal celkom dost bitiek v ktorych vidno, ze sa ich zucastnil niekolkokrat aj sam velky majster aikida osobne. Ruky ma stale rychle a dokonca jedneho supera aj kopne. Este v lepsom svetle sa v bitkach predvedie pre mna uplne neznamy Victor Webster. Namet mi bol tiez sympaticky, takze z toho mohol vzniknut rutinny mierne podpriemerny akcny film. Lenze su tu aj zápory. Namet je ok, ale prevedenie zapletky je slabe. Pôsobi to dost roztahane s mnohymi hluchymi miestami. Hlavne dvojica policajtov je uplne zbytocna. Motivacie zaporakov nedavaju vzdy zmysel. Rozpocet bol taky nizky, ze lokacie pôsobia extremne odporne a akciu tvoria prakticky len bitky. Je tu jedna znesitelna prestrelka na zaciatku a jedna supertrapna prestrelka na konci. Takisto by si mohol Seagal odpustit vo svojich filmoch postelove hratky, ktore pôsobia dost uchylne. A ten novy image s briadkou je otrasny. Takze vysledkom je stale hlboko podriemerne videobecko, ktore je o nieco lepsie ako jeho posledne sracky len vdaka o trochu lepsie prevedenym bitkam. 3/10. ()

Terva

CITÁT - Není světla bez tmy, není tmy bez světla............. Tak se překvapení nekoná a Seagal zase jen paběrkuje a sám si to produkuje. Je to velmi podprůměrné akční drama. Scénář nedodělaný až moc jednoduchý a nejhorší je hudební doprovod. CITÁT - Cíl zneškodněn.............. ()

Ouwen

Tohle mne docela bavilo. Konečně lepší přehlednost v akci, soubojů je požehnaně, maj výtečnou choreografii a Seagal to nemá úplně na háku. Victor Webster je ještě lepší, jeho souboje maj pestrou choreografii, jsou brutální a nesmírně dynamické. Pár přestřelek potěší a krom těch dvou poldů se mi na to koukalo bez problému. Tohle mi ke spokojenosti stačí. 8/10 ()

DEXTER099

Tak je tu další Seagalovka...no co k ní tak říct aby si člověk co to třeba chce vidět a čte náhodou můj komentář si udělal názor...Tak za prvé chci říct,že od filmů se Seagalem už nic předem radši nečekám,takže mě buď mužou utvrdit,že to nestojí za nic jako většina jeho filmu od roku 2000 a nebo mě mile překvapí.Seagal mi zde přišel,že hlavní roli zde nemá nebo se o ní minimálně co se týče času (zde ne na plátně,ale na DVD) nebo soubojů dělí s Victorem Webstrem,kterýho znám především z pobřežní hlídky a čarodějek-takže jsem od něj fakt nečekal nějaký akční výkony...Ale on mile překvapil a opravdu se to docela obstojně pere.Takže za toto dávám jednu hvězdu navíc.Co se týče Seagala-tak tu není tak často,jeho souboje docela jdou i když už jsou v každém filmu co jsem s ním poslední dobou viděl hodně podobné...má tu svojí poslední dobou oblíbenou mačetu a drsnej výraz :-)))Jinak co mě už fakt ser.... na filmech s ním je to,že je na něm strašně vidět (nebo jestli má takový výraz už pořád....) ,že ho to nebaví a pomalu ho otravuje se nějak zatvářit jinak než jako obvykle...a do toho už ty typický debilní dialogy....to je děs.Přitom i když je to možná paradox po tom co píšu si dokážu představit Seagala stále ve filmu,který tu bude mít třeba i 75-80 % (a to nemyslím rovnou Expendables 4 :-))) ) jenže to by to chtělo aby vyhodil svýho manažera a pokusil se o roli v nějakým akčním filmu pod vedením nějakýho zvučnějšího režiséra a konečně aby ho to začlo bavit,jinak ať fakt radši vydá víc svých hudebních cd a na film se už radši vykašle...No když to shrnu tak viděl jsem skoro všechny jeho filmy a byly už i horší než tento ale je tu pořád hodně věcí co nejsou dotažený a hlavně ta otrávenost Seagala takže nemůžu dát víc jak 55 % a tři hvězdy. ()

Marsik

Je zde spousta uživatelů, kteří Seagala nemají rádi, už se x-krát přesvědčili, že jeho filmy nejsou nic pro ně, avšak neustále zde jeho filmy komentují a udílejí odpady a nízká hodnocení. Ptám se, proč to dělají a jestli vůbec jeho filmy opravdu shlédnou, než je okomentují. Pak to má za následek to, že když se objeví po delší době na Seagala skvělý kousek, který by si zasloužil vyzdvihnout, má procenta zde naprosto tristní. Fanoušci SS mluvím k vám - opravdu si Good Man zaslouží aktuálních 39%? Já si myslím, že tentokrát spolupráce režiséra Waxmana a Seagala dopadla nad očekávání. Dávám silné 3 hvězdičky. 69% ()

Rakosnicek77

Pokud má člověk žaludek na sledování vyžraného Seagala, který svou černou koženou bundu nesundá ani doma a má ji spíš jako neoprén, vypadá jako Petr Novotný a jeho neherecký výstup je opět hotová katastrofa, tak vám mohu s klidem tuhle balkánskou taškařici doporučit. Rozhodně to ale sám nedokážu označit ani za film, natož abych na něm cokoliv vyzdvihnul. Jedna hvězda za Škodu Octavia :-) ()

Martin741 odpad!

Steven Trojita Brada Sumo Seagal v dalsej ubohosti. Film je to ubohy, rezia amaterska, VoskovyMuz doteraz nic schopne nenatocil, herecke vykony mizerne alebo ziadne. Tych par subojov a prestreliek film nezachranilo. Film tymto padom navrhujem premenovat na Posledny Vykrik Hollywoodskych D-ckarov /Waxman + Seagal/. 0 % ()

kaposlav

Nebol som nikdy fanúšikom Seagala, práve skôr naopak, ale postupne si hľadám cestu k jeho filmom. Nie su to žiadne prvotriedne vypalováky, ale niečo majú do seba. V tomto filme hra úlohu údržbára čo robí zlým ľudom, zlé veci. Aspoň tak sa prezentoval vo filme. ()

Darth Revan

No jo, Steven. To znamená levní herci, levní kaskadéři, levná natáčecí lokalita, tisíce zpomalených záběrů a tisíce mrtvých. Tentokrát se Mistr vydává do Bukurešti a bojuje s ruskými gangstery a čínským pašerákem. A je to sranda. Steven dá všem přes hubu, s Číňanem pokecá mandarínsky a japonsky k tomu (zajímavé), no a pak ho zabije jedním sekem. Fajn, zábava, pohoda. Jo, ještě jedna technická: "Stevene, při milování s Rumunkou si prosimtě svlíkni alespoň tu otřesnou koženou bundu, jo? Rozumíš? Fajn, tak pro příště." Tak teda 2* no. P.S. "Pokud to čteš Stevene, věz, že Chuckovi dávám i menší hodnocení a taky mě ještě nezabil. Chacha." ()