Sledování

Another Stakeout

Sledovanie

Komedie / Thriller / Krimi

USA, 1993, 105 min

Dvojka je na podobné úrovni jako jednička. Komediální scény a některé gagy jsou na vysoké úrovni a ústřední dvojice/trojice se vám o zábavu postará. Naproti tomu akčních scén a romantiky ubylo a i kvalita akce dosti pokulhává. Celkově vzato je to sice o trochu horší než jednička, ne ale tak o tolik, abych dal o hvězdičku míň.(22.8.2012)

Od jedničky se její volný pokračování příliš neliší, snad jen kromě toho, že obsahuje míň romantiky a akce už neni tak zběsilá. Zábava je pořád na slušný úrovni, ale je pravda, že se dalo vymyslet víc gagů, hlavně když hraje ústřední trojice v rámci svýho krytí dost zvláštní rodinku. Každopádně i u dvojky platí, že by si zasloužila větší pozornost (soudě dle hodně skromnýho počtu hodnotících na ČSFD), protože jde o kvalitní akční komedii, který se dneska už moc netočej. Objektivně je to na tři silný hvězdy, ale přihodim čtvrtou slabší, abych aspoň trochu zlepšil hodnocení. Minimálně na jedno zkouknutí jde o sympatickou oddychovou záležitost.(7.4.2012)

Množstvo zábavy tu čaká pre fanúšikov prvého filmu ("Stakeout"), ale málo pre toho, kto hľadá nejaký materiál v Shavianovom dôvtipe. Vrchol filmu: večierok s podozrivými Farinom a Strassmanom, ktorý sa ide od deviatich k piatim, až k hysterickému koncu. Madeleine Stowe (hrala aj v originálnom filme) nakrátko zopakuje svoju rolu, ale bez úžitku. "another Stakeout" začína nesľubne, akoby bol ďalším zbytočným pokračovaním filmu, ktorý, ajkeď bol zábavný, bol rýchlo zabudnutý tými, ktorí doň nevložili peniaze. Keď svetlá zhasli, niekto za mnou sa opýtal: "Čoho je to pokračovanie?" Keď sa vrátim ku večierkovej scéne, zaujímavý je spôsob, akým svoju rolu hrá Dennis Farina. V podstate je to chlapík odvedľa, ktorý môže ale nemusí skrývať utečenca, ale zábavným spôsobom prichádza na večierok ako očividná hrozba pre policajtov, vie si to rýchlo spočítať (nesprávne) a o chvíľu je presvedčený, že v nebezpečenstve je on. Zvyšok filmu nie je taký dobrý, ale má svoje momenty. Filmy, ako je tento, sú ako žuvačka pre myseľ. A táto si chuť udržiava dlhšie, než ostatné.(7.10.2011)

Taková odpočinková kriminální komedie o dvou policistech a zástupkyni státního návladního, včetně jejího rotvajlera, kteří se poněkud nedobrovolně všichni spolu zúčastní policejní sledovací akce.Kamufláží je předstírání rodinné dovolené v nádherných bungalovech uprostřed krásné přírody, hned v sousedství sledovaných. Gagy a hlášky jsou celkem vtipné, Dreyfuss i Estevez odvedli to co se očekávalo, takže poctivá, oddychová trojka:-)(27.8.2013)

Neustále mě mate, že tento druhý díl se jmenuje "Sledování" a né "Další sledování" nebo aspoň "Další policejní dohled" nebo prostě něco s dvojkou, protože já mám jako "Sledování" zafixovanou jedničku. Ta se mi líbila hodně, tohle už je slabota. Chtěli to asi hodně hnát přes Rosie - ona i oba detektivové jsou hodně "držkatí", ale nějak to nefungovalo... Chvílema docela hloupé. 2,5*(1.2.2009)