Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bill a Chris, policisté v Seattlu, to mají těžké. Náročné povolání odvádí prvního od šťastné rodiny, druhého naopak přivádí do věčných problémů a temperamentní přítelkyní Marií. Smolařská dvojice právě dokončila dramatické a nebezpečné zatčení v popelářském voze a už byla převedena na další případ. Zapáchající detektivy dostala na povel buclatá zástupkyně státního návladního Gina, která vyjeveným policistům sdělila, že budou spolu s ní sledovat dům, v jehož blízkosti se jistě objeví svědkyně v důležitém procesu. Byla již v tichosti uklizena do bezpečí, kde měla vyčkat soudu, ovšem zlí padouši ono bezpečí pomocí několika tun hořlaviny zlikvidovali, aby ženu umlčeli navždy. Svědkyně však zázrakem unikla, vzápětí beze stopy zmizela a policie má důvodné podezření, že by se mohla vynořit u domu svých přátel. Boubelatá velitelka obratem učiní z jednoho detektiva manžela, z druhého nevlastního syna a donutí protestující dvojici nastudovat podrobnosti společného rodinného života. Pak spolu s nimi, svým psem a čtyřmi kufry vyráží do akce. Věčně rozhádaná rodina se usadí v sousedství podezřelého domu a pouští se do práce. Soustředěné sledování se však nečekaně komplikuje Chrisovými citovými problémy, Billovou depresí ze ztráty kníru a nepředvídatelnými nápady Ginina psa. Ale profesionalita nese ovoce a kolem sousedního domu se začíná stahovat kruh policie i zločinců, kteří se konečně chtějí zbavit nepohodlného svědka. Chvílemi sice všichni střílejí po všech, ale nakonec to určitě dobře dopadne. Chris se asi ožení. Ginin pes definitivně sežere kočku. Bill si nechá narůst knír - a svědkyně promluví. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (29)

choze 

všechny recenze uživatele

Pokračování Policejního dohledu si s ním v ničem nezadá - sympatické postavy, dobří herci, vtipné dialogy, skvělá akční scéna úvodního útoku na úkryt korunní svědkyně kukavozem. A kameraman, co si uletěl na křivých úhlech kamery. Jede se důsledně podle stejné šablony jako minule, dokonce zaskočí pár starých starých známých, jen to pánové dají tentokrát bez knírů. Na tak poctivých 60 procent hned tak nenarazíte, až mám cukání jít výš. ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Dvojka je na podobné úrovni jako jednička. Komediální scény a některé gagy jsou na vysoké úrovni a ústřední dvojice/trojice se vám o zábavu postará. Naproti tomu akčních scén a romantiky ubylo a i kvalita akce dosti pokulhává. Celkově vzato je to sice o trochu horší než jednička, ne ale tak o tolik, abych dal o hvězdičku míň. ()

Reklama

peetriss 

všechny recenze uživatele

Průměrná buddy krimikomedie, která sice své světlé okamžiky má, ale do módu zábavy, natož smíchu mě dostat nedokázala. Je to takové nemastné neslané. Dreyfuss i Estevez odvedli svůj standard - nic navíc, podobně jako Rosie O'Donnell. Na Madeleine Stowe (jejíž účast mě mimochodem přílákala zejména) radost pohledět i v naprosto nevýzmané roli. ()

italka63 

všechny recenze uživatele

Taková odpočinková kriminální komedie o dvou policistech a zástupkyni státního návladního, včetně jejího rotvajlera, kteří se poněkud nedobrovolně všichni spolu zúčastní policejní sledovací akce.Kamufláží je předstírání rodinné dovolené v nádherných bungalovech uprostřed krásné přírody, hned v sousedství sledovaných. Gagy a hlášky jsou celkem vtipné, Dreyfuss i Estevez odvedli to co se očekávalo, takže poctivá, oddychová trojka:-) ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Volné pokračování Policejního dohledu je asi tak na stejné úrovni zábavy jako jeho předchůdce. Chtít nějaký herecký supervýkon po Emilio Estevezovi by bylo asi troufalé, ale odvádí alespoň svůj standart. Richard Dreyfuss se už ukázal i v podstatně složitějších rolích jako zdatný herec, takže tohle bral asi víceméně jako oddychovku. ()

Galerie (54)

Reklama

Reklama