Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Píše sa rok 2045. V meste Los Angeles sa policajný detektív Hammond (Michael Jai White) a jeho nový robotický partner púšťajú do novej nebezpečnej misie. Ich úlohou je vydať sa do zakázanej zóny mesta, v ktorom obyvateľstvo kynoží tajuplná smrteľná epidémia. Krátko potom, čo dorazí do cieľa, dvojica zistí, že zdrojom ochorenia je spoločnosť využívajúca najmodernejšie technológie a pomocou nich ovládajúca celé mesto. Rozhodnú sa preto spojiť sily proti vládnej konšpirácii a zabrániť úplnému zániku mesta. (Incantator)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (26)

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Chudak Michael Jai White uz tiez skoncil v srackoprodukcii od legendarnej spolocnosti Asylum. Radsej nech ide robit kaskadera do kinofilmov. Sice to pre nas divakov dopadne rovnako. Neuvidime ho v kvalitnom filme, ale snad si tak Michael Jai White zarobi viac a hlavne bude môct byt na seba hrdý za to, ze sa podielal na kvalitnom filme. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ze samotného názvu je asi celkem jasné, že půjde o snímek, který je variací na "RoboCopa". Je tomu skutečně tak. Jediné, co musíte čekat, je hodně levná varianta, která má špatné triky (triky jsou v podstatě jen v podobě digitální krve) a nepříliš zajímavého příběhu. V podstatě jen vyšetřování, které vedou normální policista a asi android, který vypadá velmi lidsky. Ani masky nejsou nijak promakané. Levné béčko, které jen parazituje na známé postavě, nic víc. ()

Reklama

SeBig 

všechny recenze uživatele

Nevim, asi mám dobrou náladu nebo co, ale film mi (na to že to je od Asylum!!) nepřišel až tak nesnesitelnej. Věčně nasranej Jay White, tady byl ještě nasranější, že hraje v takový shitce a sem tam (dvakrát) prohodí nějakou vtipnou "hlášku" nebo odpověd nebo co to je. Bavilo mě jak ho ten robot..pardon android celej film sral, asi chtěl spíš vyfasovat jablíčko, ale na to asylumáci nemají keš. Akce celkem žádná, a když už se k něčemu schyluje, tak se to hned zas odchýlí. Po pravdě, ted jak dopsávám ten komentář, tak si uvědomuju jakej to byl shit a proč hledat něco, jak se toho zastat.. no, viděl sem horší filmy a tim horší myslim fakt HORŠÍ. Efekty na hovno, ale tak asylum že jo. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

´´Nice shooting, son. What´s your name? Andy.´´ Samozrejme, že nie! Spravil som si srandu z tejto legendárnej vety z ROBOCOPa (1987), aby som poukázal na to, že ANDROID COP je sr@čka, ktorá sa proste nechytá. Štúdio opäť urobilo svoju štandardnú robotu a je viditeľné, že v kvalite poskočiť ani nemienia. Aj keď občas sa im to ,,nechtiac,, podarí ( viď AIRPLANE VS VOLCANO či séria SHARKNADO ). ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ha a do kundy. Další levná zvrácená splácanina a la Asylum. Bohužel míra zábavnosti v tomto případě není zrovna moc velká. Michael Jai White lecos zachrání, ale spíš jenom po stránce soubojů a akčnosti své role. Jinak je to tupý herecký dřevo. No a ostatní zde vystupující ochotníci snad ani vůbec nestojí za komentář. Ty woe jak málo stačí na něco co lze při velké míře otrlosti nazvat filmem. Já nestíhám žasnout... Každopádně na obhajobu je třeba uvést, že jsem viděl i mnohem horší kousky než tento skvost. Proto taky ode mě dostane 15% ()

Galerie (37)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama