Vampírky 2 (festivalový název)

• německý

Vampirschwestern 2 - Fledermäuse im Bauch!, Die

Vampire Sisters 2: Bats in the Belly

(festivalový název)

Dobrodružný / Komedie / Drama

Německo, 2014, 98 min

• Mina230692

Víte, já se hodně učím,.. :-D a dokonce si před důležitou zkouškou vypracovávám studijní kartičky :-D Takže často potřebuju něco co přehluší zvuk projíždějících aut a šalin z ulice, který mě štve. :-D A hlavně něco co neodvede moji pozornost od toho vypisování... Takže jsem si pustila druhý díl tohoto.... ani se mi nechce psát ... filmu. :-D . no stejná bejkárna jako první díl. Opět platí že mi to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Zase na nervy jdoucí písnička, a soused. Celkově to opět stálo za starou bačkoru, a o kvalitním filmu se v podstatě ani nedá okrajově zmínit.... Pokud nejste donuceni svými dětmi,a pokud se chcete na film soustředit, tak dobrovolně si tohle nepouštějte. Opravdu to není film, který byste si pamatovali, nebo z něj byli nadšeni. Jako kulisa to ujde.(6.4.2017)

Kúzlo "nečakaného", ktoré sa logicky pojí s prvým dielom sa už teraz pochopiteľne nedostavilo. Ale aj tak ide ešte o obstojnú guilty pleasure zábavu, ktoré hlavne záverom sľubuje veľké veci do tretieho dielu. Hüten Sie sich vor Schwester Ursula!(8.2.2015)

Pokračování výtečné campové adaptace populární dětské předlohy bohužel přináší jen nastavované taškařice, občas naředěné nějakým absurdním nápadem. Koncentrovaná svěžest, nápaditost a nadsázka prvního filmu se tentokrát nekonají.(13.4.2015)

Docela dobré. Nejvíc se mi na tom líbí, že se toho v příběhu děje vždy více najednou. :-)(7.7.2017)

V podstatě to má stejný problémy jako jednička. Akorát já, být na Jacobově místě, už bych ten vztah dávno vzdala.(9.4.2017)