poster

Vampírky 2 (festivalový název)

 • německý

  Die Vampirschwestern 2 - Fledermäuse im Bauch!

 • anglický

  Vampire Sisters 2: Bats in the Belly

  (festivalový název)

Dobrodružný / Komedie / Drama

Německo, 2014, 98 min

 • Adrian
  ***

  Kúzlo "nečakaného", ktoré sa logicky pojí s prvým dielom sa už teraz pochopiteľne nedostavilo. Ale aj tak ide ešte o obstojnú guilty pleasure zábavu, ktoré hlavne záverom sľubuje veľké veci do tretieho dielu. Hüten Sie sich vor Schwester Ursula!(8.2.2015)

 • JFL
  ***

  Pokračování výtečné campové adaptace populární dětské předlohy bohužel přináší jen nastavované taškařice, občas naředěné nějakým absurdním nápadem. Koncentrovaná svěžest, nápaditost a nadsázka prvního filmu se tentokrát nekonají.(13.4.2015)

 • AgnesDee
  ***

  V podstatě to má stejný problémy jako jednička. Akorát já, být na Jacobově místě, už bych ten vztah dávno vzdala.(9.4.2017)

 • DK197
  ****

  Docela dobré. Nejvíc se mi na tom líbí, že se toho v příběhu děje vždy více najednou. :-)(7.7.2017)

 • Mina230692
  *

  Víte, já se hodně učím,.. :-D a dokonce si před důležitou zkouškou vypracovávám studijní kartičky :-D Takže často potřebuju něco co přehluší zvuk projíždějících aut a šalin z ulice, který mě štve. :-D A hlavně něco co neodvede moji pozornost od toho vypisování... Takže jsem si pustila druhý díl tohoto.... ani se mi nechce psát ... filmu. :-D . no stejná bejkárna jako první díl. Opět platí že mi to šlo jedním uchem tam a druhým ven. Zase na nervy jdoucí písnička, a soused. Celkově to opět stálo za starou bačkoru, a o kvalitním filmu se v podstatě ani nedá okrajově zmínit.... Pokud nejste donuceni svými dětmi,a pokud se chcete na film soustředit, tak dobrovolně si tohle nepouštějte. Opravdu to není film, který byste si pamatovali, nebo z něj byli nadšeni. Jako kulisa to ujde.(6.4.2017)

 • - Film obsahuje potitulkovou scénu. (Bioscop)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace