Velké dobrodružství Pima a Poma

• Nizozemsko Pim & Pom: Het grote avontuur

Kočky Pim a Pom jsou přátelé navěky a žíjí se svou „Paní". Jednoho dne přijede jejich Paní navštívit neteře Tracey a Stacey a vezmou kočky do parku na piknik. Nikdo však netuší, že neteře si chtějí kočky ponechat a vymyslí plán, jak se jich zmocní a unesou je. Pim a Pom se podaří neteřím uniknout, ale ztratí se a skončí na ulici, kde bojují o přežití. Zde se setkávají se skupinkami pouličních koček a v těchto chvílích se nejlépe ukáže jak silné je přátelství mezi Pim a Pom. Zůstanou spolu a najdou cestu domů? (Filmbox)

majo25

Celkom sympatický dobrodružný príbeh, ktorý si hlavne od polky drží solídne tempo, degraduje zjednodušená až detinsky tupá animácia. Na druhej strane je animák okorenený o nevtieravý humor a ani zápletka nie je zlá. Len tá hrozná a divne štylizovaná animácia to kazí. ()

Dzeyna

Bylo by to hezké, kdyby ta animace byla trochu víc propracovaná, stejně jako všechny detaily. V jedné scéně je něco, co v další chybí. Připadá mi to takové odfláknuté. A ten velký počet zpívajících scén je také spíše na škodu. Nicméně pro malé děti je to asi uspokojující a zábavné a dokonce to má i zajímavý příběh, který ale vrhá špatné světlo na děti, takže je to takové rozporuplné. ()