• MoiJe

Pilot: Ked sa to tak vezme, mohol by to byt pekny mix Bonda, The Player a Madam Secretary. Ale nie je. Kvalitou je prilis hlboko pod nimi. Je to vidiet v choreografii bitiek, spravaniu sa bezmennych zaporakov, hereckych vykonoch, zjednodusovani vsetkeho, radobydojimavych scenkach i celej tej mytologii za agentom X. Je to sledovatelne, nie ze nie, ale bolo mi za nich chvilkami trochu trapno. Plusovy bod za zaporacku.(13.11.2015)

• Morholt

Obyčejně dávám seriálům šanci do pátého dílu, než je odstřelím, ale tady mám po druhé části jasno. Už samotný námět je trochu vachrlatý. Víceprezident(ka) nafasuje klíč od svého sídla a uvnitř domu musí najít skrytý zámek, který odhalí vstup do podzemí, kde má základnu ultrasupertajný agent, který slouží výhradně druhému muži/ženě ve Státech, aby bránil jejich zájmy. Neuvěřitelně laciné a naivní. A takové je i celé zpracování seriálu. Tohle by možná mohlo fungovat tak před dvaceti lety, ale v současné konkurenci televizních špionážních projektů to nemá šanci. A nezacharňuje to ani casting, protože hlavní hrdina je naprosto nevýrazný a Sharon Stone působí poněkud směšně. Docela by mě zajímalo, po kolika dílech to utnou. 10%(23.11.2015)