Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *

  Obyčejně dávám seriálům šanci do pátého dílu, než je odstřelím, ale tady mám po druhé části jasno. Už samotný námět je trochu vachrlatý. Víceprezident(ka) nafasuje klíč od svého sídla a uvnitř domu musí najít skrytý zámek, který odhalí vstup do podzemí, kde má základnu ultrasupertajný agent, který slouží výhradně druhému muži/ženě ve Státech, aby bránil jejich zájmy. Neuvěřitelně laciné a naivní. A takové je i celé zpracování seriálu. Tohle by možná mohlo fungovat tak před dvaceti lety, ale v současné konkurenci televizních špionážních projektů to nemá šanci. A nezacharňuje to ani casting, protože hlavní hrdina je naprosto nevýrazný a Sharon Stone působí poněkud směšně. Docela by mě zajímalo, po kolika dílech to utnou. 10%(23.11.2015)

 • badmad666
  odpad!

  S utrpením jsem vydržel do posledního dílu-ke své škodě.Z toho PR hodného a odvážného prezidenta USA a jeho chlapečka X mi je na zvracení. Nudné charaktery,trapné rádoby humorné hlášky,chabý příběh atd. Chtěl jsem dát hvězdu kvůli Sharon(je to pořád kus),ale scéna kdy všichni ti vůdci pustí pistole,až na toho velkého zlého rusa-uf,uf.Tohle je VÁŽNĚ VELKÁ SRAČKA!!!!!!(3.9.2019)

 • Marze
  *

  Nezaujalo. S dřevěnými postavami, jednoduchou zápletkou a nízkým rozpočtem seriál působí jak z roku 1995 a ne z 2015. Je to hloupé s náznaky humoru, pár souboji "face to face" a nečekanými obraty. Je to jako bychom měli zmrzlou pizzu, ale nenašli mikrovlnou troubu. A pozor - americký prezident je opět v ohrožení. Pokolikáté už?(2.9.2018)

 • MoiJe
  **

  Pilot: Ked sa to tak vezme, mohol by to byt pekny mix Bonda, The Player a Madam Secretary. Ale nie je. Kvalitou je prilis hlboko pod nimi. Je to vidiet v choreografii bitiek, spravaniu sa bezmennych zaporakov, hereckych vykonoch, zjednodusovani vsetkeho, radobydojimavych scenkach i celej tej mytologii za agentom X. Je to sledovatelne, nie ze nie, ale bolo mi za nich chvilkami trochu trapno. Plusovy bod za zaporacku.(13.11.2015)