poster

Green Day - When I Come Around (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1994, 3 min

Režie:

Mark Kohr
 • corpsy
  ***

  When I Come Around. A tak sa kapela tohto názvu držala a vzala to pešky. Atmoséru 90. rokov z toho cítiť na míle.(6.8.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Chlapci z Green Daye se prošli po ulici a předvedli svou umírněnou rebelii spočívající ve vyvěšení sluchátka veřejného telefonního automatu. Od kapely, která se do toho občas umí řádně punkově opřít, je to trochu málo, ale já mám tuhle vlezlou odrhovačku tak nějak rád.(7.10.2015)

 • MM_Ramone
  ***

  Pieseň "When I Come Around" je v poradí desiatou skladbou z tretieho štúdiového albumu kalifornskej hudobnej skupiny Green Day. Album sa volá "Dookie". Vyšiel prvého februára roku 1994. Ku pomalšiemu songu "When I Come Around" bol profesionálne natočený videoklip, ktorý im zrežíroval Mark Kohr. Spevák a gitarista Billie Joe Armstrong, bubeník Tré Cool a basgitarista Mike Dirnt boli vtedy ešte len mladíci, ale už bolo jasne cítiť, že patria medzi špičku amerického neo-punku. ***(25.1.2017)

 • - Jde o první video kapely, kde se vůbec objevuje současný oficiální a původně pouze cestovní kytarista Jason White. Objevuje se v roli kluka, který se líbá se svou přítelkyní. Tehdy navíc ještě s kapelou vůbec nehrál, byl jen kamarádem členů kapely. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace