poster

Green Day - Walking Contradiction (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Komedie

USA, 1996, 3 min

Režie:

Roman Coppola
 • corpsy
  ***

  Fiktívne (?) americké malomesto ako z knižky. A teraz si predstavte, že tam začne vyvádzať kapela Green Day. Lietajúce policajné auto vzduchom, je už zrejme americkou klasikou.(6.11.2018)

 • MM_Ramone
  ****

  Pieseň "Walking Contradiction" je poslednou, záverečnou skladbou na štvrtom oficiálnom štúdiovom albume kalifornskej neo-punkovej hudobnej skupiny Green Day. Album sa volá "Insomniac" a vyšiel na jeseň roku 1995 pod hlavičkou Reprise Records (ktorá je vlastnená a riadená spoločnosťou Warner Bros. Records). To zaručilo natočenie vysoko rozpočtového, kvalitného, profesionálne spracovaného videoklipu, ktorému nechýba ani nápaditosť a vtip. Dobre odvedená práca. Klip natočil Roman Coppola, syn fenomenálneho amerického režiséra Francisa Forda Coppolu. ****(5.11.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Tato destruktivní procházka po ulicích mě hrozně baví. Nejde totiž o cílené zničení města, ale o vtipnou ukázku toho, co by mohla dokázat trocha nepozornosti namixovaná se špetkou náhody. Stačí jen něco zahodit, o něco se opřít nebo něco zmáčknout a je o zábavu postaráno. A nechtění iniciátoři akce se v tom chaosu pohybují tak nevzrušeně, že mi to vždy zvedne náladu na maximální obrátky.(5.11.2015)

 • lubospoti
  ****

  Tenhle klip mě vždycky hrozně moc bavil. Vtip, nadsázka a hlavně výtečné tempo. Prostě punk jak má být.(16.2.2016)

 • - Železná pěst na autě se podobá té ve videu od Green Day k písni ''Holiday''. (GreatestFan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace