Milhwe (TV seriál)

밀회

Secret Love Affair

Drama / Krimi / Romantický

Jižní Korea, 2014, 16x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Asi ani nedokážu pořádně popsat, co jsem právě viděla. S tak neskutečně citlivým přístupem (filmařsky, hudebně a především lidsky) jsem se ještě v žádným seriálu nesetkala. Tohle drama je v porovnání s jinými seriály úplně jinej level. Rozhodně asi nezaujme všechny, kdyby mi bylo 20, asi bych to moc dlouho nevydržela. Scény jsou pomalý, nic moc akčního se neděje a nejdůležitější dialogy jsou ukrytý v hudbě.. Jsem naprosto unešená, a to i z nečekaně pozitivního konce. Příběh Oh Hye-Won, ženy ve středních letech, tvrdé jako skála, která si svoje postavení v "lepší" společnosti těžce vykoupila tím, že úplně potlačila svoje city, a mladičkého Lee Sun-Jae, poslíčka, ze kterého se vyklube nadějný klavírista, a jehož úkolem bude nastavit Oh Hye-Won zrcadlo a vyvést jí z labyrintu podrazů a intrik.. tenhle příběh teda určitě hned tak nezapomenu a ráda se za čas podívám znova.(28.6.2014)