hrudka

Nemám rád ten prvoplánový humor, rádoby sprostě okořeněný a možná nekorektní. Tohle je prostě ta běžná americká komedie, kde se mladíci zhulí, vyprávějí si blbý historky a blbý fóry. Patří to k těm trapným rogenovským komediím, jejich krevní skupinu zjevně nemám. V polovině mě to přestávalo bavit. Nic víc. Nemá to v sobě nic. ()

Katcat odpad!

Absolutně trapný, odporný, bezdějový shit, který musel vymyslet nějaký 13letý pubescent, který právě zjistil, že má pipina i na něco jiného, než močení a hodlá rovnou prorazit v porno průmyslu. Chvílema jsem se smála nízkému IQ režiséra, chvílema hubla díky zvracení a chvílema plakala, jak je to z toho většina mých přátel úplně vysraných. Musím změnit žánr a většinu přátel. Posledních 10 minut nedokoukáno, myslela jsem si, že mám silnější vůli, ale nešlo to. Nechť režisér začne radši péct koláčky, ty vole. ()

Blowler

Z Párkové párty mám rozporuplné pocity. Líbí se mi, že někdo ukázal, že ne všechno animované je pro děti. Moc to do sebe nezapadá, ale už dávno jsem se vzdal vysvětlování, proč koukám na anime. Je však smutné, že tenhle animák bych dětem nepustil z úplně jiných důvodů, než mám obvykle ve zvyku. Celý film má působit odlehčeně, ale odlehčený přitom vůbec není. Má to pár světlých momentů, ale jako celek to působí hrozně agresivně. Posledních asi pět minut potravinových orgií, včetně homosexuálního aktu mezi židovským a arabským pečivem tomu nasadilo špičku. ()

fichty91

Takovou úchylárnu jsem nečekal... :D škoda, že si to neudrželo tempo po celou dobu, ale i tak si to zaslouží čtyři hvězdy - skvělý dabing, výbornej nápad a pár hlášek vyloženě výbornejch - pičifuk v nesnázích a Stephen Hawking aka rozšláplá žvejka, to mě fakt dostalo :D ()

Hellierer

Sausage Party dítko rozjetého dua Rogen/Goldberg. Tito dva nám opět přináší nekorektní srandu, která je stále neokoukaná. Nápad filmu je vtipný a funguje celou stopáž. Přijemně mne překvapilo,že to nebyla opět jen hulvátská americká ptákovina ale řešili se zde i závažné témata a naše duo si dělalo srandu snad ze vše od imigrantů po židy. Film do vás hustí nálož vydařených gagů a ikdyž se i zde najde pár hluchých míst, nestačíte se nudit. A to je dobře. (Posledních 5 min filmu už šlo hodně přes čáru a na někoho to může být až moc, ale mě to náramně sedlo) ()

Bernyz

Kdyby to mělo hodinu, tak by to bylo lepší a možná bych to viděl i raději jako seriál o pár dílech po dvaceti minutách. Ta hodina a půl je už moc. Ale i tak je toto svěží vítr pro animované filmy stejně jako byl Deadpool pro komiksové filmy. Vtípky z českého překladu Fuky jsou super, jenom souhlasím s názorem, že dabing bude snad lepší varianta, protože vás nebude mást to, že se na plátně řiká něco jiného než v titulkách (pičifuk, mléko, sekaná). ()

Mouchal

Konečně se na dětský píseček vydal Seth Rogan a jeho banda koumáků a pořádně se vys*ali na všechny hrady, bábovičky a ještě nakopali pár děcek do jejích sádelnatých zádelí, protože tohle není animák pro omladinu. Tohle je zvrácený svět zvráceného dospěláka. Ikdyž prvních řekněme 15-20 minut nám indikuje, že se bude jednat o další z řady typických animáků (no dobře, až na to neustálé fuckování), netrvá to dlouho a Vy už si pomalu začínáte říkat, jestli chcete žít ve světě, kde tohle někoho napadne. Já si dovolím odpovědět za Vás - Ano. Ano chcete. Nejenže se, co se sprosťáren a nekorektního humoru týče, snímek dost podobá South Parku, ale zdejší parodie na náboženství tak trochu dává najevo, že film nechce být zaškatulkován jen jako zábavná, ale sprostá pí*ovina. Na první pohled to tak sice na většinu působí, ale bystrý člověk sem tam objeví nějakou narážku na dnešní ne moc dobře funkční společnost. I tak je ale hlavní myšlenka filmu "když si píchám, můžu kecat se zeleninou" dost nedomyšlená a po zamyšlení naprosto stupidní. Nicméně scéna zrodu Pičifuku a hlavně hardcore potravinové porno na konci to vše plně vynahrazují. Foodporn po tomto filmu dostává zcela nový rozměr. Párky, co si honí vlastní "párky" při homosexuálních radovánkách Lavaše s Bagelem rozhodně jen tak z hlavy nedostanete. Musím říct, dobrá práce Rogene. Ty jeden úchyle. 80% ()

Anayka

Je to v podstatě strašná blbost, ale obdivuju ten nápad. Autoři museli asi hodně požít (alkohol, drogy, whatever), když to psali. A ano, nakupování už nikdy nebude jako dřív. ()

haWranka

Myslím si, že současné i minulé politické dění a kulturu celkem sleduji a chápu, takže co se týče téhle stránky filmu, pochopila jsem snad většinu toho, co mělo být pochopeno. A několikrát jsem se od srdce zasmála téměř geniálním vtipům. A také si myslím, že snesu ve filmech leccos a nejsem nikterak upjatá divačka. Jenže co je moc, to je moc. Pokud by tvůrci nechtěli za každou cenu šokovat v závěru, byl by z mého hlediska film mnohem lepší. Takhle jde jen o chvílemi opravdu vtipný animák, který se ale raději vzdá kvality ve prospěch zisků, které rozhodně poplynou z kapes čerstvě patnáctiletých puberťáků třesoucích se na "fákt hustej a fákt sprostej film - a heč, je mi 15 a já už na něj můžu!". Škoda nevyužitého potenciálu. ()

Durgas

Vlastne sa to ani nedá opísať, tento film proste musíte vidieť. A niektorým sa to, čo uvidia páčiť nebude. Našťastie som cieľová skupina tohto typu extrémneho humoru, aj keď ten koniec bol skoro moc aj na mňa. Podľa mňa jeden s filmov, ktorým sa dá dať buď 5 hviezd, alebo odpad, nič medzi tým. ()

Veronica27

Nápad o životě potravin je sice opravdu dobrý, ale infantilní humor pro puberťáky,kteří se smějí každému sprostému slovu, to je přesně tady ono.Takže, až se na to bude dívat parta nevyzrálých párků, možná to zapůsobí, jinak ale opravdu ne.Co se týče konce, tak to je opravdu primitivní ! Děti, bavte se. ()

s1r1us

Vtipné... asi tak prvních deset minut. Animované dno lidové zábavy. Chvílemi mi bylo trapně i za tvůrce. Asi jako když sprostej Pepa hodí do placu slibnej přisprostlej vtípek, ale jak se blíží závěru, zapomene pointu a na konci je jen trapný ticho. ()

Sweat55

Pokud milujete černej fekalní humor tak jako já, bude vás tenhle film neskutečně bavit. Jako vážně by mě zajímalo, co Rogen a spol berou za matroš? Protože tohle nenapadne nikoho normálního. Skvěle si to dělá srandu z náboženství. Navíc, když už si myslíte že tvůrci nezajdou dál, protože danej vtip byl strašně přes čáru, scénář si řekne nasrat a hodí na vás něco mnohem brutálnějšího. A posledních patnáct minut je neskutenčná prasárna, u které jsem se celou dobu strašně tlemil. Chci dvojku. ()

Demonic189

...ale ozaj slabšie 4*! Je to skutočne originálne, nápadité, smiešne a ku koncu to chytí výborný drajv, ale STRAŠNE mi vadí ta silená vulgarita. To musí byť v každej vete 3x fuck, fucking, motherfucker, shit a podobne? Ináč mi to nevadí (South park rulez!), ale všetkého veľa škodí, a tu mi to už išlo ozaj dosť na nervy. PS: posledná scéna COOL! ()

Nekroskop

Jsem nadšený. Nikdy jsem se v kině nezasmál tak, jako při téhle párty. Je to nejšílenější, nejvyhulenější a nejúchylnější film, který jsem viděl. ()