poster

Zakázaná historie (TV seriál)

 • Velká Británie

  Forbidden History

Dokumentární / Historický

Velká Británie, 2013, 18x50 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

 • Gmisiycs
  ***

  Neviděl bych to až tak tragicky, jak je popsáno v jiných příspěvcích. Nadefinuji-li seriál jako průvodce záhadami pro děti, mohl by dosáhnout hodnocení až 4 *. Neviděl jsem všechny řady, jen prvou. Vše, co je v seriálu uvedeno, jsem již znal. Nepřinesl mi nic nového, ale byla to fajn oddychovka na odpoledne. Dám mu tři *. Mimochodem, nevšiml jsem si žádných konspirativních teorií, které by seriál vytvářel. V seriálu jsou takové teorie zmiňovány a zlehka probírány. Seriál není dokumentárním zázrakem, není to ani odpad. Jak jsem psal výše, dobře by se uplatnil jako poskytovatel základních informací pro mladou generaci. Nesmíme zapomínat, že ne každý se narodil jako "Husákovo dítě" a má vše zkouknuto. Souhlasím s komentáři, kde je zmiňována nevhodná volba průvodce. Tento pán, vypadající jako ichtyl Joey ze seriálu Friends/Přátelé důvěryhodnosti nepřidává - prostě mu nevěřím, jakmile ho vidím i slyším zároveň. Jinak nic proti němu, zajisté je to dobrý člověk.(7.7.2016)

 • ainny
  ***

  Ne že by se člověk nic nedozvěděl. Ale seriál bohužel přináší víc otázek než odpovědí. A to je u dokumentů poněkud mimo mísu.(18.9.2016)

 • slunicko2
  **

  Za díl o Petře - 2. řada 1. díl.(1.1.2019)

 • Arsenal83
  **

  Dosť nudne postavený dokument. Podľa popisu by ste mohli čakať nejaké prekvapujúce odhalenia, ja tu vidím skôr konšpiratívne bláboly. Časť o templároch je úplne fádna, neprináša nič nové. Jamie Theakston je typ nevhodný sprievodcu seriálom.(2.6.2016)

 • Petike
  odpad!

  Historický dokument ? Skôr hysterický pseudodokument !(14.6.2019)

 • beso74
  *

  Sci-fi vydávajúce sa za seriózny dokumentárny seriál manipulujúce s faktami, ktoré si vyberá úplne účelovo a tendenčne. Rozprávky sú predkladané ako prvotriedne fakty, na ktorých sa budujú veľmi odvážne teórie, ktorým chýbajú len dve základne veci, serióznosť a vedeckosť...(1.5.2015)

 • kramatos
  *

  Neuvěřitelná slátanina, překvapivě tradičně vypocená anglánama...(21.5.2016)