poster

Kostka 2 - Hyperkrychle

 • Kanada

  Cube 2: Hypercube

 • slovenský

  Kocka 2: Hyperkocka

Horor / Thriller / Sci-Fi

Kanada, 2002, 95 min

Režie:

Andrzej Sekula

Kamera:

Andrzej Sekula

Producenti:

Ernie Barbarash

Střih:

Mark Sanders

Kostýmy:

Donna Wong
(další profese)

Externí recenze k filmu (3)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) *

  "Já jsem si pamatoval, že mě série „Kostka“ po prvním dílu nakonec zklamala, ale nemohl jsem si vzpomenout, proč to zklamání přišlo. No, teď jsem si to osvěžil a docela se děsím nulté „Kostky“. „Kostka 2 - Hyperkrychle“ je filmem, který nesmírně kazí to, co bylo v prvním filmu nastoleno. Druhý film…" (více)

 • Kinema.sk (Peter Konečný) *

  "Za úspechom prvej Kocky stojí nápad, premyslený scenár a režisérska práca Vincenza Nataliho. Na toto všetko môžete pri štvorrozmernom pokračovaní veľmi rýchlo zabudnúť. Scenár Seana Hooda (Halloween: vzkriesenie) nie je ničím zaujímavý a pod Sekulovou (kameraman filmov Americké psycho či Pulp…" (více)

 • Studna.net ***

  "Efekty tu jistojistě pokulhávají, mno až možná na závěrečnou sekvenci zhroucení hyperkostky, ta se mi líbila z filmu asi nejvíc. Smrt jednoho uvězněnce stále se zvětšující čtyřrozměrnou kostkou vypadá jako špatně rozanimovaná scéna ve 3d studiu, možná trochu přeháním, ale rozhodně by se to dalo…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace