Fields of the Dead

Skupinka študentov sa vybrala na jednú opustenú farmu v oblasti Cartwright-Dunhill, aby tu spravila výskum pre svoju seminárnu prácu. Táto farma má totiž veľmi zaujímavú históriu: kedysi ju obývali členovia istého kultu smrti a ešte hlbšie v minulosti bola dejiskom hrozného masakru. Keď si mládež rozloží svoje stany pri farme, v blízkosti kukuričného poľa, ešte ani len netuší, aké hrôzy tu na nich číhajú. (beso74)

elanista1

Zopar otravnych idiotov ide do lesa riesit dajaky projekt do skoly, a tam sa zacne...no to co vzdy. Nenormalne otravni, na nervy iduci herci, ktory sa snazia za kazdu cenu byt vtipni, ale ja len gulam ocami. Kazdy bozi den spoza oceanu vychadzaju na povrch taketo podradne vyplachy a mna napada len jedna otazka: Som normalny? ()

beso74

Veľmi zúfalý pokus o slasher strihnutý s príbehom o posadnutosti, ktorý sa trailerom snaží presvedčiť diváka, že je to niečo ako Evil Dead. Démoni tú však nie sú, maximálne tak duchovia a kniha zázračne meniaca tvar písmen z ručne písaných na tlačené, môže byť všetkým možným, akurát že nie knihou mŕtvych a jej úloha vo filme je viac ako otázna.... ()

George Stobbart

Hororík o skupine študentov, ktorí si zase raz nešťastne vyberú svoj školský projekt; v tomto prípade je to pobyt na opustenej farme. Tú však obklopujú polia plné démonických tajomstiev, ktoré sa s nimi radi pohrajú. Trochu zmätená, rozvláčna, no hlavne nepríliš zábavná - miestami až otravná, campovo-kukuričná vyvražďovačka. ()

AlistairMir

Na začátku dojde u jedné party k posednutí jednoho člena dušíkem a hned všichni zhasnou jak svíčky, aby divák pochopil, že to místo je fakt bu bu bu. Našich sedm statečných ve složení čtyři žetka a tři emka o tom ale nemá ani páru a v zájmu školního projektu se vydávají k farmě a kukuřičnému poli s tím že budou nadšeně kopat. Dělají vše možné (sex, sex, hulení) jen tomu kopání moc nedávaj. No a dušík zase posedne osobu z party. Film má cca 80 minut a kromě prvního fofr masakru na začátku se - BACHA SPOILER - stane za 70 minut jedna vražda !! No u všech killerů co to je? Jinak rozpočet byl nulovej takže nic neuvidíte a posledních deset minut začnou Stateční padat jako hrušky a konec. Film mohl být tak cca o 60 minut kratší a byl by to fajn kraťas. Ale na to že prachy fakt nebyly, tak se herci překvapivě snažej a malinko napětí je takže na amatérský film slušná práce. ()

Dellamorte

Tento film sa mi páčil. Sú tu študenti ( asi 7 kusov ) a idú na opustenú farmu, aby sa prešli v kukuričnom poli, no démonická kniha im skracuje chvíľu vzájomným obťažovaním. Boli tu aj pekné zábery na farmu, aj nočná honička pred ZLOm bola napínavá, záverečné dbdbdbdb torture radšej ani nespomeniem. Celé to miestami sprevádzal solídny sound hlavne ten tribal dance ma oslovil a páčil sa mi velice. Iske si Iste myslí, že to bol dobrý film a ja si to myslím tiež. ()