Björk - All Is Full of Love (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební / Sci-Fi

USA, 1999, 4 min

Björk

Klip,vedle kterého vypadají i ty nejlepší SF filmy,jako slátanina. Co by na to řekl Asimov? :)(7.1.2018)

Opravdu jeden z nepřekonatelných videoklipů! Stroje (ramena) vytvoří robota = Bjork, který je (snad) schopen opravdového citu,anebo roboti dělají pouze to co vizuálně zaznamenali u člověka? Vím že zde jde o pouhý videoklip ale nemohu si pomoci....je to sama o sobě skvělá skladba a navíc s ultra super videoklipem od mistra Cunninghama...skvost!(3.4.2017)

Pravdepodobne najlepší videoklip islandskej protagonistky Björk, v ktorom nemôže mať prsty nikto iný, ako samotný Chris Cunningham, známy najmä svojou prácou pre Aphex Twina. Po hudobnej stránke odporúčam vypočuť si ešte D'n'B verziu od Chris.Su.(29.3.2015)

Vizuálne opulentný, dokonalý. S hudobným podmazom to pôsobí ešte k tomu exoticky.(10.9.2018)

• Stanislav_H

Kdysi se mi to její (ne)únavné kvičení líbilo. Těžko říct, čím to. Otřesné.(4.10.2014)

• - Chris Cunningham nařknul tvůrce Já, robot (2004) z kopírování designu robota, který vymyslel pro klip Björk. (Eldrick)

• - Chris Cunningham se v jednom rozhovoru vyjádřil, že videoklip stál ve své době 100 tisíc amerických dolarů a v dnešní době si dokáže jen těžko představit, že by takovou částku někdo vynaložil na alternativního umělce. (Eldrick)