Já, padouch 3

• Austrálie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2017, 90 min

• Necrotongue

Třetí pokus se tvůrcům opravdu nepovedl. Jednu hvězdičku jsem filmu udělil za výbornou animaci, druhou jsem přidal za osmdesátkový soundtrack, ale faktem je, že jsem se tentokrát nejen nebavil, ale chvílemi jsem se otevřeně nudil. Je možné, že bych si snímek užil, pokud bych byl dítětem, ale na dospělého diváka se tentokrát vcelku kašlalo. Mimoni byli v předchozích dílech roztomile ujetí, tentokrát byli jen nudní, většinou jsem měl dojem, že už jsem to někdy viděl a ani BatGru a SpermDru mě příliš nenadchli.(1.2.2018)

Po nesmírném zklamání z až trapně infantilní dvojky jsou tu Gru a spol. opět v plné síle. Největším plusem je podle mého rozdělení dějových linií - mimoní Prison Break je super úlet, ale i Lucyina snaha o nalezení cesty k holkám mě docela dostala. A hlavní padouch je výborný, úvodní loupež má prostě grády :)) Jen doufám, že už to utnou a nebude pokračování, protože to skončilo skvěle a nerada bych se dočkala toho, jak to v dalším díle půjde do kopru... :)(17.11.2017)

• poz3n

5 paralelních dějových linií mi na animovaný dětský film přijde opravdu nějak moc. Následek je pak logický. Děj je rozháraný, nesourodý a skládá se spíš z jednotlivých scének a gagů. Některé jsou fajn, zbytek je však nuda a nuda. Nemluvě o nekonečné přítomnosti otravných rádoby cool 80kových songů. 4/10(12.7.2017)

Trojka animované komedie „Já, padouch“ nefunguje stejně dobře jako jednička nebo dvojka, které si obě zachovaly svůj standard. Kvalita upadá.. Předchozí díly si dokázaly udržet celkem snadno mou pozornost a po celou dobu jsem se více či méně bavila.. Trojka už více vaří z vody.. Mimoně odstřihla téměř úplně, vyčlenila jim mnohem méně prostoru.. Hodně fórků se opakuje a ty nové moc nefungují.. Příběh už je na můj vkus moc překombinovaný.. Jediné pozitivum bych viděla ve skvělé volbě hlavního padoucha Balthazara Bratta, který skvěle odkazuje na pop kulturu 80. let..(13.11.2017)

Je mi to ľúto, ale na prvé dva diely sa toto jednoducho už akosi nechytalo. Áno, stále tam bolo kopu dobrého dôvtipu s viacerými dvojzmyslami a niektoré scénky skutočne pobavili, ale ten samotný príbeh a zápletka ma nijakým spôsobom neuchvátili. Žuvačkový ukrivdený zloduch z 80tych rokov ma proste nebavil, ale tak ono už je asi ťažko vymyslieť niečo nové. Snaha bola, len niekedy je fakt zbytočné tlačiť na pílu a za každú cenu produkovať ďalšie a ďalšie pokračovania úspešných filmov. No napriek tejto mojej kritike, stále si to držalo aspoň ten priemerný štandard, čiže 3*.(24.9.2017)

• - Steve Carell v tomto snímku nadaboval rovnou dvě postavy a to postavu Feloniuse Gru a jeho bratra Dru Gru. Zajímavostí téže je, že v dabingu tyto postavy také nadaboval jeden herec a to Jiří Lábus. (P. J. D.)

• - Prvý film zo série Ja Zloduch, ktorý nevyšiel v júli, zároveň druhý od Illumination Entertainment, ktorý dostal od MPAA hodnotenie PG pre akciu a hrubý humor. Prvým boli Mimoni (2015). Tiež ide o druhý film od Illumination Entertainment, kde sa stretli Steve Coogan a Jenny Slate. Prvým bol Tajný život maznáčikov (2016). (LuiCJ)

• - Steve Carell řekl, že Já, padouch 3 může být jeho poslední film jako hlas Gru. Nicméně také uvedl, že kdyby byl požádán o pokračování v Mimoňích s nějakou menší rolí, s radostí ji přijme. (MessiM)