poster

Já, padouch 3

 • USA

  Despicable Me 3

 • Slovensko

  Ja, zloduch 3

 • Austrálie

  Despicable Me 3

 • Velká Británie

  Despicable Me 3

Animovaný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Han22
  ***

  A máme tu vaření z vody. Třetí díl je rodinná podívaná se vším všudy - Lucy se snaží zvládnout roli mámy, dcerka touží po jednorožci, Gru ztrácí práci a sbližuje se s bratrem, Mimoni odchází protože chtějí páchat zlo, ale stýská se jim. A řešení toho všeho zabere většinu filmu. Zbytek tvoří bývalá dětská hvězda 80. let, obklopená vším možným včetně hudby z osmdesátek, která se chce pomstít světu. A tak krade diamant a v obřím robotovi chce zničit město. Finální akce působí jak z komixovek a je suprová, stejně jako těch pár 80´s hitů, ale jinak je to dost nastavovaná kaše.(25.7.2018)

 • epicek
  ****

  Třetí pokračování padoucha už nemá takový drive jako první dva díly, ale pořád je tu slušná porce zábavy, ačkoliv už tam není tolik funny scén jako předtím - highlighty jsou určitě Mimoni ve vězení a talentová soutěž a to zrovna teď jsem chtěl, ať mají větší prostor, takže si budu muset počkat na pokračování jejich sólovky, která snad bude lepší než ta první. Záporák se povedl a 80tkový feel tomu rozhodně seděl. Kdybych to měl shrnout, tak to byla povedená záležitost a doufám, že už Grua a spol. nechají uzavřeného. Maximálně sequel o Druovi a jeho zločinecké kariéře! Trsnem si ! (14.7.2017)

 • baiskon108
  **

  Byl jsem přesvědčen, že když filmu bude zase dominovat starý dobrý Gru, na rozdíl od filmových Mimoňů, bude to zase ta výborná padoušská komedie, kterou předvedly předešlé dva díly - ale bohužel, kvalita tohoto originálního animáku se krutě snížila. Mimoňové teda ani jednou nepobavili, holky se mi v příběhu zdáli totálně nevyužité a ,,originální" nápad s hodným a zlým dvojčetem je to největší klišé, které mohli vůbec udělat. A naprosto nejtrapnější postavou byla tentokrát MAMČA Lucy. Záporák Michal David :) byl docela zajímavý, v tomto díle s rozhodně největším potenciálem, ale konec to celé pokazil, plán jít s obří hračkou na Hollywood a nechat ho vzlétnout do vzduchu je opravdu debilita. Tuto výbornou sérii měli utnout už u dvojky, u filmů jako Mimoni a Já, padouch 3 je to už totiž zbytečné vyhazování (mých) peněz a (mého) času.(24.8.2017)

 • VanTom
  ***

  Holt nejsem cílovka, děti naopak nadšeným jekotem šetřit nebudou. Protože těm přece stačí, že je to pestrobarevné a zběsile se to hýbe, což tady zakopávající a pitvořící se postavičky naplňují do puntíku. Ale budu hodný, přestože mě ohraná špiónská x "ztraceno-bratrská" zápletka uvrhla do mírné letargie (zejména v povinně megalomansky akčním + sbližovacím finále), pořád zůstala tak nějak kompaktně milá, s výborným "80's disco" přitepleným zlosynem. Ani Mimoni se tentokrát příliš nepředvedli (i když nejlepší - pěvecké a vězeňské - scény patřily jim); zase jsem se mohl neustále kochat nádherným technickým zpracováním. 5/10(3.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Není to už tak povedené jako druhý díl, ale má to nápad, novou postavu, která je docela dobrá, a hlavně dobrý osmdesátkový look, který se mi zamlouval, a to i díky tomu, že ve filmu zazněly opět docela pěkné hudební fláky. Pobavil jsem se navíc, jsem už dlouho nebyl v letním kině, tak tohle byl fajn příležitost.(9.7.2017)

 • - Prvý film zo série Ja Zloduch, ktorý nevyšiel v júli, zároveň druhý od Illumination Entertainment, ktorý dostal od MPAA hodnotenie PG pre akciu a hrubý humor. Prvým boli Mimoni (2015). Tiež ide o druhý film od Illumination Entertainment, kde sa stretli Steve Coogan a Jenny Slate. Prvým bol Tajný život maznáčikov (2016). (LuiCJ)

 • - Nev Scharel nahradila Elsie Fisher s hlasom pre dievčatko Agnes. Je to preto, že Fisher prechádzala pubertou a tak bola už "stará" pre túto úlohu. (LuiCJ)

 • - Film mal premiéru na Annecy International Animated Film Festival vo Francúzsku 14. júna 2017. (LuiCJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace