Invocation

Krátkometrážní / Animovaný / Horor

Velká Británie, 2013, 3 min

Robert Morgan

Robert Morgan

Krátké, hravé a mající plyšového medvídka v kulisách temného lesa. No a proč ne? Režisér má řemeslo v malíku (a kdo ví kde ještě jinde) a tahle záležitost působí víc než co jiného jako malé odskočení od náročnější látky jen tak pro obveselení mysli, na víc než tři minuty by to nejspíš nestačilo, ale v tom je holt síla krátkometrážáků.(23.12.2014)

• *CARNIFEX*

Aj domáci maznáčik môže disponovať šialenými myšlienkami ako vrátiť "požičané". Napriek originalite, bábkové divadlo ma nikdy nebavilo - 50%(2.10.2015)

Sice jsem se dočkal trochu něčeho jiného, než bych v prvních vteřinách očekával, ale i tak jde o celkem slušný krátkometrážní počin. Do toho šíleného střihu to mělo i docela potemnělou atmosféru – potom se vše změnilo v bizarní show. Nicméně to neznamená, že by se mi to nelíbilo. Prostě zvláštní (ne)medvídek v akci…(23.9.2017)

• DareDeer

Oživlý foťáček a všude kusy masa, tak trochu švankmajerovina. Velmi jednoduchá, prvoplánová pointa.(10.4.2016)