Bohové jsou pořád šílení

Billy Chan

Barry Wong

Tung-Chuen Chan

• flanker.27

Tohle je jeden z důkazů, že asijské mentalitě vůbec nerozumím. Nebo spíš asijská mentalita nerozumí humoru. Jak to vůbec může někomu připadat vtipný. Naprosté nepochopení poetiky a humoru prvních dvou dílů.(25.9.2008)

• monolog

jestli jsem to viděl, to vám nepovím, protože kromě prvních dvou dílů se mi to slívá do jednoho nepovedenýho záběru. ale hádám, že nikoho neurazím, když dám (viz nahoře)(17.12.2005)

Třetí pokračování Gods Must Be Crazy III ("Crazy Safari") si vzala do parády Hong Kongská produkce a je to hodně znát, scénář napsal Barry Wong. !!! Spoiler !!! Příběh nás zavede na Aukci v Londýně, kde je předmětem aukce starověká Čínská mumie Upíra, která je od toho evropského imuní na standartní kříže a protiupírské postupy, ovládá se zvonečkem a kouzelnou nálepkou. Aukce se účastní i Čínský kouzelník a mladík, kterého je Úpír předkem. Při přepravě upíra letadlem, přes Afriku nastanou komplikace a všichni musí vyskočit do Africké buše plné nástrah. Samozřejmě nechybí ani N!xau a plechovky od Coca Coly, ale N!xau se tentokrát potýká s větším problémem než jen z plechovkou, ale z únosci a otrokáři, kteří odváží lid z jeho kmenu. !!! End Spoiler !!! Další pokračování díky HK produkci má dosti asijský nádech a hlavně humor, takže můžete vidět Čínského kněze sedícího na hřbetu pštrosa, který uhání o sto-šest africkou buší, křováky řídící Jeep, nebo malou ukázku Wu Shu a skákajícího Upíra. Samozřejmě nechybí krásná příroda se spoustou křováckých capartů lezoucích po Upírovi. Nejlepší scéná pro mě byla, když kouzelník z fotky Bruce Leeho vyvolá jeho ducha a převtělí ho do Xixaa. Podle toho jak je film ohodnocem, ho asi tak 80 % lidí co ho ohodnotili nevidělo, nebo se všichni drželi striktně prvních Odpadů co tu padlo. Je jiný, trošku bizardní jak již napsal Idaho, ale stále se drží stejně dobře jako předcházející díl. Film je ke shlédnutí po částech ZDE . Slabé 3*45 %(20.3.2009)

• lesumir

To je hnus!(16.12.2006)

Nějak mi přijde, že někdo dal odpad a ostatní se toho už drží… Ale no tak, zas taková hrůza to není. Spousta typicky čínského humoru, pravda poněkud bizarní, ale co? 50%(26.2.2006)

• Crocuta

Jak zakončit povedenou sérii pořádnou sračkou? Právě takhle!(21.7.2007)

• heyda

Neee tak hrozné, ale ani neee moc dobré. Je to takovej filmík na jedno použití.(11.9.2009)

• ARI50

To už není ani ono celkem nezáživné a nudné.(22.11.2018)

• speedy3

Jednička dobrá, dvojka budiž, trojka a čtyřka budiž k ničemu...bože!!(14.11.2009)

• SOLOM.

Kdo by neznal usměvavého a hlavně neúnavného křováka „N!xau“. První dvě komedie The Gods Must Be Crazy a The Gods Must Be Crazy 2 se staly ve své době velice oblíbenými a ještě dnes, když se náhodou objeví v televizi, se u nich člověk zasměje. I proto je škoda, že následující tři díly už moc kvality nepobrali. Trojka nás obohatí o prastarou čínskou mrtvolu (upíra), která je ovládána zvonečkem a kouzelným „papírem“ – no hopsající vampýr nějak závratně neokouzlil, za to dvojice co jí převážela letadlem ano – především pak jejich setkání s rozzuřeným nosorožcem či opicemi. N!xau a jeho lidé z vesnice musí čelit nejen upírovi, ale i zlomyslným otrokářům. Tvůrci se vše snažili vést opět v humorném duchu a skutečně se tu dá narazit na několik zajímavých situací, ale na své předchůdce to už prostě nemá a to po žádné stránce. Hlavně ke konci to už začala být docela nuda a jediným oživením bylo vtělení duše Bruce Lee do křováka. Jinak jsem se už nemohl dočkat, až to skončí. 40%(5.3.2014)

• IllIlIlIIl

Celou sérii o křovákovi Xi Xao nemusím....(22.1.2009)

• charlie.x

Bohové musejí být asi opravdu šílení když na nás vychrstnou tento blivajz. A nebo že by byl šílený Billy Chan, který to všechno bohužel upekl a krmí svými připáleninami nás, lidi které se chcou jen bavit a ne nudit. Totální odpad. Kde jsou popeláři? :-)))(9.10.2007)

• pufina

Šílenství pokračuje, to je vážně šílený..(27.11.2011)

• cariada

Už je to prostě omleté a pořád jedno a to samé.(21.9.2009)

• anglanek

Tohle se sakra nepovedlo.(17.9.2015)

• Danny F.

Stále šílení bohové. 40%(27.12.2010)

• Martin741

Krasny priklad toho, ze trojky su najslabsim clankom trilogii. 10 %(18.8.2015)

• otík

Třetí pokračování s křovákem XiXao.(23.8.2015)

Mé 3* jako vzkaz pro místní odpad!líky.(28.4.2013)

No tak já nevím jak to že najednou jsou tady ,,Bohové,, z Hongkongu a ne z USA ..a tak ani nevím kolik dílu toho je, náhodou ale je to ,,dobrý,,. Tenhle díl podle mě se vyrovná těm úspěšnějším v pohodě. 2,5/5(25.6.2014)

• Paity

Jednička sice nebyla vtipná, ale jako nějakou pseudo-komedii jsem ji bral... Proč ale vzniklo pokračování mi dodnes není jasné.(12.2.2012)

<< předchozí 1 2