poster

Schůzky naslepo (festivalový název)

 • Gruzie

  Brma paemnebi

 • Gruzie

  Shemtkhveviti paemnebi

 • Ukrajina

  Побачення наосліп

 • anglický

  Blind Dates

Komedie

Gruzie / Ukrajina, 2013, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Spíše drama s prvky komedie. Hlavní hrdina je čtyřicetiletý učitel, který bydlí u rodičů a snaží se seznámit s nějakou ženou. Do jedné takové se i zamiluje, ale jejího manžela propustí z vězení, což vede k sérii těžko předvídatelných událostí. Sympatický film si vyloženě neoslní, ale za pozornost stojí.(15.7.2014)

 • Matthew01
  *****

  Další karlovarská pecka. Film od kterého jsem nečekal zhola nic, je ukázkou kusu života ztroskotaného učitele, který se v jeho 40. letech snaží najít s nejlepším přítelem tu pravou lásku. Ať se snaží ale sebevíc, nevychází mu to a nakonec se zamiluje do své kolegyně v práci. Bohužel ta už má rodinu a i přes její náklonost k němu nedokáže opustit manžela a znepřátelit si své dítě, které miluje jen pravého tátu, ať je jaký je. Film je krásnou ukázkou, že minulost nejde obejít, zapomenout a už vůbec jí neutečete. Jediné co se dá dělat, je ji vyřešit. Bohužel to umí, ale jen velmi malá část lidí a tak se minulost neustále vrací a nervově sžírá nejednoho jedince. 100%(14.7.2014)

 • rakosabasta
  ***

  Několik proč... a málo odpovědí. Nedotažené, jako by se to bálo vyvodit aspoň nějaký závěr. Pozitiva: hlavní hrdina ale dobře vystavěný nikam necílící melancholik a dobrák; gruzínská realita zase z jiného úhlu.(11.7.2014)

 • radecacek
  ***

  Režisér dle svých slov natočil depresivní příběh odlehčenou formou. Debata s režisérem po filmu byla fajn a zlepšila mi tak netradiční zážitek z průměrného filmu (Kviff 2014)(6.7.2014)

 • Jordan
  *****

  Táto Gruzínska komédiea plná miestami smutno-smiešneho, miestami ľahko bizarného a miestami zvláštne dojemného humoru so skvelou kamerou, úžasnými lokáciami spustnutého Tbilisi a opusteného prímorského mestečka, s pomilovaniahodným lúzrom v hlavnej role, krásnymi, "exotickými" gruzínskymi ženami a zvláštnou pomalou poéziou stojí určite za vašu pozornosť.(13.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace