Zombeavers

Horor / Komedie

USA, 2014, 77 min

Vzhľadom na uletený námet som čakal viac srandy. Nemôžem však poprieť, že som sa pri pár scénkach nezabavil, len škoda, že toho bolo tak málo. Sem-tam sa našiel aj celkom podarený hororový prvok, k tomu keď ešte prirátame pekné herečky, tak to na ten slabučký priemer hádam aj stačí :). 50/100(19.11.2014)

• Khumbac

Píseň v závěrečných titulkách je nejlepší z celého filmu, text: "Zombobři, zombobři, zombobři, zombobři. Veselá parta vysokoškoláků si myslí, že jsou na prázdninách. Místo toho se vyhýbají hladovým bobrům a čelí vlastní záhubě. Nezabarikáduj dveře a okna, příteli. Nic dobrého to nepřinese. Ti chlupatí, hnědí bastardi mají správnou výbavu. Jako nic se prokoušou dřevem. Rozluč se se svým zlatým retrívrem. Zombobři, zombobři. Vzmuž se, protože takové hlodavce jsi ještě nikdy neviděl. Ježíši Kriste, nemůžeš jim utéct. Cestu zablokovali stromy. Zkontroluj škrábance ostatním. Musíš dávat větší pozor. Jejich drápy jsou důvod k obavám. Když už jsi nakažený, tak je jen otázka času, než se proměníš v...Pozor, spoiler. Zombobři. Zombobři. Pozor, vylézají ze zdí. Tvoje holka ti ukousává tvýho ptáka. Zombobři, zombobři, zombobři. Zombobři, zlato. ". Jinač je to vtipně úchylně stupidní, jemně erotické a hlavně ujeté. Doporučuji si to dát jako relax a rozkouskovat si to jako seroš, třeba na 3x po dvaceti minutách.(27.2.2015)

• kaylin

Aby bylo možné zopakovat divácký zájem jako v případě „Sharknada“, je potřeba alespoň pár zajímavých herců a postav, vymyslet něco, co komplexněji funguje a kde je skutečně humor, anebo alespoň nějaká ta památná scéna, což v „Zombeavers“ v podstatě chybí. Snaha zde je, ale tvůrci prostě jeli na to, že ten název bude sám o sobě tak ujetý, že ani nebude vadit, že je vlastně jedno, že jsou ve filmu zombie bobři. Kdyby to byly zombie tykve, výsledek je nejspíš stejný. Prostě jsem čekal víc zábavy.(24.11.2014)

Měla jsem chuť na ulítlou pohodovou jednohubku a tu jsem dostala...Ale teda ve chvíli, kdy se na scéně objevil první bobřík, jsem měla sto chutí film vypnout! Byli táák trapnýýý :-D Ale nakonec jsem to překousla a docela se pobavila...Po prdících zmutovaných lidožravých ovečkách jsem narazila na tyhle bobříky a jsem fakt zvědavá, co mě pobaví příště:-)(21.11.2014)

Zombeavers jsem měl v hledáčku a dost jsem se na něj těšil, hlavně na to, že to bude sranda, která ale překvapivě téměř žádná nebyla. Jen první a poslední scéně se dalo zasmát, ale jinak v průběhu se nedalo zasmát ničemu. Takže nevím, zda to měla být komedie, nebo klasický horor, ale když si vezme někdo stvoření jako je bobr do parády, tak bych spíš čekal, že se u toho nasměju. Obrovská škoda. Díky GaRaNe za titule.(15.11.2014)

• - Film obsahuje potitulkovou scénu, která měla při dobrých tržbách připravit půdu pro pokračování s názvem Zombees. (Bube1)

• - Herečky Rachel Melvin (Mary) a Cortney Palm (Zoe) namiesto používania toaliet v budovách chodili radšej do blízkeho lesa. Pri jednej z týchto ciest raz našli v lese lebku mŕtveho zvieraťa. Z lesa si ju priniesli a využili na výrobu náhrdelníkov. (Marceloo)

• - Příběh začíná v pátek 14. června 2013. Blonďatá Jenn (Lexi Atkins) to má na svém mobilu. (Zdroj: ČSFD.cz)