Zombeavers

Horor / Komedie

USA, 2014, 77 min

Jediný bobří Horor, takže trochu nadhodnotím. Plusy: Pěkné herečky, nahota, výborná stopáž, hudba a zvuk jak z 90tkového Hororu, sem tam dobré Gore (ukousnutý penis top scéna), některé scénky vtipné. Mínusy: bobři mohli vypadat lépe (maňáskové divadlo), ale budiž, Gore mohlo být šťavnatější, některé efekty. Ve výsledku, je z toho ale celkem vtipná oldschool, hororová podívaná, při které stačí prostě vypnout mozek. Já se bavil. Potěší nepovedené záběry a potitulková scéna. (Full HD)(9.1.2020)

Řekla bych, že hodně záleží na tom, zda kousek podobného kalibru sledujete sám a kolik promile máte zrovna v krvi. Protože beaver fever se mi osvědčilo jako nejlepší volba filmu na halloweenský večer s kamarády! Musím uznat, že na to, jakou kravinu jsem od toho očekávala, mě hned několik scén dokázalo překvapit. Dávám 4*, protože bobrem infikovaný člověk-zombie, co střílí ze vzduchovky už je i na mě trochu moc. Opravdu intelektuální záležitost.(1.11.2014)

• Bobik9

Člověk od toho moc nečekal a moc nedostal. Bylo tam několik chvilek, kdy se člověk musel opravdu zasmát té krávovitosti. Byly scény na které se hezky koukalo, byly scény na které se nedalo koukat a byly scény, které vyvolávaly úsměv svou nedokonalostí. Nicméně musím uznat, že zombie-bobři jsou originální a jedineční.(6.3.2015)

• awelone

Už podle názvu Zombeavers, tedy zombie bobři, se dalo čekat, že to bude pěkná blbost, ale že až taková blbost... na to že to je komedie, skoro jsem se po celou dobu nezasmála a efekty taky nebyly zrovna dvakrát věrohodné. Pokud se chystáte na film podívat, neztrácejte čas a podívejte se na něco lepšího.(7.10.2015)

Párkrát jsem se u toho zachechtal a to je vlastně víc, než jsem čekal. Škoda času, který předcházel bobřímu řádění. To byla nehorázná nuda. Ale pak se objevili plyšáci vycpání hovězím a začalo to docela lítat. Ani ta partička herců, která se mi zprvu moc nezdála, nebyla nakonec tak hrozná. Tak trochu guilty pleasure. 50%(13.11.2014)

• - Herečky Rachel Melvin (Mary) a Cortney Palm (Zoe) namiesto používania toaliet v budovách chodili radšej do blízkeho lesa. Pri jednej z týchto ciest raz našli v lese lebku mŕtveho zvieraťa. Z lesa si ju priniesli a využili na výrobu náhrdelníkov. (Marceloo)

• - Herec John Mayer (Luke) investoval 30 000 dolárov do hereckých kurzov, aby ho pripravili na tento film. (Marceloo)

• - Film obsahuje potitulkovou scénu, která měla při dobrých tržbách připravit půdu pro pokračování s názvem Zombees. (Bube1)