Po huai zhi wang

Love on Delivery

Komedie / Akční

Hong Kong, 1994

Jing Wong

Úžasná komedie/parodie, která si bere na paškál všechny MA film se schématem (lempl - trénink - bouchač). Ostatně vždyť hned na úvod vykoukne logo Shaw Brothers. Jenže by to nebyl Stephen Chow, aby nakonec všechno nebylo úplně jinak. Invincible fireball je neničivější technika v dějinách filmů.(9.1.2011)

perfektny narez, svely humor, falosne kungu Invincible Wind and Fire Wheel! co viac dodat, pripravte sa aj na terminatora :)(10.6.2013)

Naprosto nezaslouženě zapadlá skvělá komedie se Stephenem Chowem, kterej zejména v prvních 3/4 filmu předvádí super komediální kousky a nenechává téměř vydechnout. Jediná kaňka je pak až závěr, kterej sice neni vyloženě zkaženej, ale mohl být určitě ještě vtipnější a zábavnější, nicméně to nic nemění na tom, že to je jedna z nejlepších komedií s Chowem(8.3.2009)

Skvělý nářez, kdy jak to tak bývá většinou, loser Chow chce, aby se do něj zamilovala jedna dívka jménem Li, která ho políbila. Film má super vtípky, u kterých jsem se hodně smál (scéna s hovnem, nebo Garfieldem a narážka na Jackyho a Cecilii Cheung:-)), navíc komediální spolupráce Ngem je opět skvélá, to co předvádí ti dva dohromady v závěrečné bitvě v ringu je komediální dokonalost sama. 95 %(29.5.2011)

Neuvěřitelné. Skoro ve všech svých filmech hraje Stephen Chow totéž, přesto se mi pořád neomrzel a pokaždé je k sežrání (čistě heterosexuálně :)). Tentokrát se jako zbabělý poslíček An Ho učí Kung Fu, aby ochránil dívku svého srdce Lily (Christy Chung) před nadrženým mistrem juda (Joe Cheng) a zákeřným mistrem karate Lauem (Ben Lam).(22.8.2007)

• - V cameo roli se ve snímku objevil slavný Hong-Kongský zpěvák Jacky Cheung, a to jako osoba předávající Stephenu Chowovi (Ho Kam-An) lístky na svůj koncert. (Raztubyl)

• - Christy Chung v době natáčení neuměla ani slovo kantonsky, a ve filmu proto musela být předabována. (Raztubyl)