poster

Kókaku kidótai: Arise – Border 2: Ghost Whispers

 • Japonsko

  攻殻機動隊ARISE Border 2: Ghost Whispers

 • Japonsko

  Koukaku kidoutai: Arise – Border 2: Ghost Whispers

 • Japonsko

  Kōkaku kidōtai: Arise – Border 2: Ghost Whispers

 • USA

  Ghost in the Shell: Arise – Border 2: Ghost Whispers

Animovaný / Akční / Drama / Krimi / Sci-Fi

Japonsko, 2013, 56 min

 • Adasin
  ****

  Odlehčenější a akčnější, avšak opět jsem se hodinu dobře bavila, a nevím, proč bych za to měla nějak víc srážet body. Skládání týmu se zase posunulo, takže v tomhle ohledu celkem spokojenost. Jen jsem nemyslela, že Saito je takový hovado a Togusa byl jako kde? A s tou umělou inteligencí mi připomněli mangu a první film, tak snad příště nepojedou rovnou vykrádačku. 7/10(16.12.2018)

 • blondboss
  ***

  Konečne sa v tejto sérii niečo deje. Je to výživnejšie, akčnejšie, dejovo klasicky prešpekulované a hlavne je to menej filozofické a bez zbytočných kecov a nastavovanej kaše. Keď chcem vidieť sci-fi, jednoducho chcem vidieť zmysluplnú pointu a akciu. Tu som to celkom dostal, aj keď je to stále zasadené v univerze, ktoré mi už vo všeobecnosti jednoducho nesadlo. Takže v rámci možností si táto miniséria zatiaľ drží slušnú kvalitu. 60 %(2.12.2018)

 • massdonfel
  ****

  Hodnocení na csfd je často dost podivné. Po zhlédnutí druhého dílu ghost in the shell jsem se hned říkal, že tohle bylo opravdu dobré. Příběh i provedení i přes pořád nic neříkající hudbu jsem velmi zaskočen, že tento díl má skoro o 15% horší hodnocení než předchozí.. Tento film se týkal dalších budoucích členů sekce 9, především Batoa, Ishikawa a Saito,ale objevily se zde krom Togusy všichni. Záporák plukovník Sogu se nakonec ukáže jako pouhá figurka v kybersvětě. Jak jsem zmiňoval výše bavil jsem se více než u prvního dílu 75%.(6.9.2014)

 • ScarPoul
  *****

  Nerozumiem rozpoluplným reakciám. Nová schéma GITS možno neprináša nič nové, ale mne sa tento akčnejší prístup páči hlavne kvôli samotnému faktu, ako si to celé pohráva so vznikom celej Sekcie 9. Naháňačka zápchou na Logicome je skvelá a vírus, ktorý z našich dobrákov spravil v zásade záporné postavy je skvelým ozvláštnením. Za mňa spokojnosť. Teším sa čo bude ďalej.(9.4.2017)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Zbytečná akce za doprovodu lehce odpuzující hudby (netuším co to je, ale zní mi to jako jakási podivná kombinace techna a popu a to je pro mě asi stejně přitažlivé, jako kdyby ohudebnění obstarávala Eva a Vašek v doprovodu hip hopového uskupení "přátelé východního ghetta"), kde se místo nějakého propracovaného příběhu, nebo alespoň ozvláštnění akce sází na ustřelování robotických končetin přítomných kyborgů, což působí mnohem méně zábavně, než jak to zní. Valná část postav se chová blbózně a téměř vše je podřízeno jen a pouze existenci akce (Pandora, modul). Tenhle Šepot duchů je jednoduše moc hlasitý a nesmyslný. Krleš.(5.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace