Blink 182: After Midnight

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2011, 4 min

kingik

Hudebně z formy, ale hrajeme. To poslední dobou platí o kdysi opěvovaném triu punk rockerů, kteří na přelomu století lámali rekordy v prodeji svých alb, aby pak o dekádu později byli vděční za účast na hudebních open air festivalech kdesi v Dolní Plané. Jak jsem předpokládal propad na sebe nenechal dlouho čekat. Krámek s invencí má pro tuhle partičku už delší dobu zavřeno. Písnička je to po všech směrech úplně rutinní. Z její nenápadité monotonnosti ji vytrhává jen kvaitní kytara a refrén i to, co následuje před ním, je na takovou kapelu hodně málo. Chlapci přestali s přibývajícím věkem být dokonce jakkoliv vtipní a zábavní. Ve svém klipu vsadili na jakýsi milostný příběh páru mezi nimiž je handicap a zdi léčebného ústavu. Vůbec mně ten klip k písničce neseděl. Kapela po letech nudná až otravná. Ačkoliv se do kapely vrátil za bicí Travis Barker a všechno by tedy mohlo nasvědčovat, že kapela bude znovuzorozena a nakopne se k svým dřívějším peckám a vypalovačkám, tak nejsem s jejich hudební produkcí spokojený. Na poslech to neoslní. Klip, i když technicky na dobré úrovni, neoslní. Avšak vždy je dobré doufat v hudební zlepšení. Ostatně nikdy není pozdě kapelu rozpustit. Jelikož o ní nebylo delší dobu vidu slechu, tak možná už je načase vytáhnout šáteček a kdysi dobré kapele zamávat na odchodnou. Mé hodnocení: 40% ()

corpsy

Blink 182 síce natočili o niečo epickejšie video, ako v časoch najväčšej slávy, ale nezabudli si udržať štýl. A to vie len málokto. ()