Dvě upírky lákají nicnetušící cestovatele do svého vznešeného venkovského sídla pod příslibem sexuálních orgií, ze kterých ale tuhne krev v žilách. (Netflix)

ricci.s

Toto patrí k tomu lepšiemu z tohtoročných hororov, aj keď názov dosť odrádza. Príbeh o dvoch cicatých lesbo upírkach, ktoré lovia svoje obete v blízkom lesíku, unášajú ich a kŕmia sa nimi v pivnici, prípadne v posteli alebo vani pri fajnových orgiách. Je tam dostatok podrezávačiek, krvi a erotiky. Našťastie sa na tie dve mrchy pozerá dobre (najmä tá Fran v podaní Marty Flich je parádna, tej by som aj možno dovolil, aby ma kúsok "povysávala"). Nenároční môžu skúsiť. ()

Kudly4

Chtěl jsem vidět sexy krvák a to jsem taky do poslední kapky dostal. Příběh je tu celkem o ničem, ale to mě vůbec netrápilo, protože to hlavní na Vampyres, jsou ty dvě lesbické upírky, které se nebály nahoty a chvilkami jsem měl pocit, že koukám na porno. Mám slabost, pro tyhle low erotický krváky, takže neváhám jít na 3*. Scéna ve vaně vážně povedená, fap, fap. (64. hodnocení) ()

JASON_X

Na Vampyres se můžete dívat různými způsoby: Třeba jako na ukázku filmu, ve kterém je od scénáře až po herce všechno špatně a který by takový Lojza s Frantou z Horní Dolní dokázali vymyslet a natočit za týden s tatínkovou turistickou kamerou, s dronem vypůjčeným od staršího bratra a s ochotnými ochotnickými sousedy. A nebo si ho můžete naopak zvráceně vychutnat jako ukázku filmu, který je tak špatně napsaný, nemotorně zahraný a topornou angličtinou namluvený, až je vlastně rozkošný a naprosto kouzelný. Já si tedy hned zkraje vybral ten druhý úhel pohledu, už jenom proto, že miluju lesbické upírky, navíc když si berou příklad z Elisabeth "Bejtory". Chtěl bych být taky lesbickou upírkou, krásnou, bledou, hubenou, s tmavýma hlubokýma očima, havraními vlnitými vlasy, výrazným řeckým nosem... Co jsem to... Jo už vím, ten film... No jo, je to fakt hodně, ehm, svérázná záležitost, kterou bych si netroufl nikomu doporučovat, leda opravdu vytříbeně perverzním náturám. Ale jakožto obdivovatel špatných filmů jsem si fakt dobře smlsnul. Nejlepší okamžik: Dvě lesbické upírky líbající se ve vaně a zároveň zkrápěné krví podříznuté chrčící oběti. Nejhorší okamžik: Když jsem zjistil, že ta hezčí lesbická upírka má silikonové cecky. ()

Psychor

Dvojice starobylých upírek se na Víctorovi Matellanovi během natáčení evidentně pořádně vyřádila, jelikož jeho režii lze označit za naprosto bezkrevnou. Kromě pár zdařilých náznaků hororového erotična nemá snímek Vampyres co nabídnout. Vedle hlavního upířího příběhu divák sleduje ještě dvě víceméně zbytečné postranní dějové linie a to všechno za doprovodu poněkud jednodušších dialogů, nevalných hereckých výkonů a především v závěru již unavující repetitivnosti scén. Hororovou atmosféru zde pochopitelně rovněž nehledejte. Jakožto zdejší hlavní odborník na žánr horor tak uděluji snímku pouhou jednu hvězdu a ke zhlédnutí ho v žádném případě nedoporučuji. ()

tenebrae86

Remake filmu Vampyres z roku 1974. Po všech stránkách slabší než originál, snad jen hlavní představitelky bisexuálních upírek jsou stejně sexy v obou verzích. Děj doznal malých změn, ale jinak je to prakticky přetočené slovo od slova, až to chvílemi působí skoro jako parodie. Ale za shlédnutí to stojí. Obzvláště fandům postarších erotických euro-hororů, jaké točili například Jess Franco nebo Jean Rollin, lze tento obskurní retro krvák doporučit. Dnes se takové filmy už netočí a tento jim vzdává pěkný hold. ()

• Ve Španělsku byl film promítán pouze v 15 kinech a vidělo ho 750 diváků. (Kudly4)