RedAK

Milé slečny, pamatujete, jak jste tuhle brigádničily v Tescu, u pokladny vám z věčnýho pípání čtečky čárových kódů už solidně šplouchalo na maják, při tahání nesmyslně těžkých krabic ze skladu jste si namohly záda, během doplňování olejů v akci jste zavazely všem nevrlým zákazníkům, kteří vás bez ostychu posílali do prdele, na přesčasu jste při vytírání podlahy nešikovně došláply a vyvrtly si kotník, načež jste za to všechno dostaly ušmudlané, natrhnuté pětikilo, které jste si musely na polorozpadlém, nebrzdícím kole, se zasádrovanou nohou a v nepříznivém krupobití, jet vyměnit do patnáct kilometrů vzdálené banky ve městě? Pamatujete? Tak na tuto otrokařinu zapomeňte, máme pro vás nabídku mnohem lukrativnější! Pokud je tvoje IQ vysoké jako počet pohlavních nemocí, které jsi ještě neměla (dvě), v mobilu máš tolik nahých fotek, že se každý jeho návštěvník může z fleku stát tvým gynekologem a soudnost je pro tebe sprosté slovo, pak neváhej a staň se kurvou! Tato práce s sebou přináší nesporné výhody! Staneš se hvězdou internetu, budeš královsky placena za něco, co máš ráda, každou chvíli v tobě budou mlaskat čuráci nejrozličnějších velikostí a anální fisting nikdy nebude zábavnější! Jop, Rychlý prachy rulez. Před mařenkou stačí vytáhnout dostatečný počet Masaryků a šlapka se probudí i v té nejzarytější jeptišce s mechem obrostlou kundou, co má vlastní nadaci Nesesmilníš s dlouholetou tradicí. Mohlo by to teda platit i obráceně. Tuhle mě totiž za diskotékou uhnala jedna obtloustlá, čedarem čpící šlápota, co ho tam po dvou dekádách už opravdu potřebovala, a nedostal jsem za svůj výkon ani stravenku! Je mi samozřejmě jasné, že nabízet chlapům prachy za sex by bylo kontraproduktivní. Ti by šli prcat i za krychli vzduchu. Nemůžu však bohužel dát plný počet, protože nedávno jsem se dočetl, že kompletně všechny epizodní účastnice jsou porno herečky a celý ten gradující a nepředvídatelný děj okolo je jen divadlo. Já vám nevím. Tydlencty ty informace, to je jako smrt vaší babičky. Člověk to nebere nějak moc vážně, ale vždycky mu to pokazí den. ()

Karlos80

Public-agent (pornoherec s tetováním na ruce, viz poznávací zmanení) je lepší (přesto že se tam dost objevují cizinky nejvíc z východu, jakoby u nás hezkých holek bylo málo), ale jinak na jedno brdo a taky fake:-) ps: Ale ne, že bych si zde nevybral:-) ()

Flipnic

Většina z nich jsou pornoherečky nebo je to předem všechno domluvený s různejma "profi - špinavejma děvkama" , řadu z nich sem měl tu čest poznat osobně, nikoliv tedy nějak hluboce, ale prostě je znám z Prahy a řadu jsem projel jako přirozenej heterák - muž na netu, třeba nubile tube je jich plný... Takže celý opět jeden pěknej sehranej fejk ... ;)) ()

Niktorius

Asi úplně nejproslulejší série společnosti CzechAV, jejíž produkce zastupuje trend, který je pro mne osobně morem současné pornografie - totiž snaha o navození maximální autenticity na úkor technických a inscenačních kvalit daného snímku. Ostatně je příznačné, že u Rychlých prachů nejvíc pozornosti vždy přitahovala otázka, zda jsou jednotlivé epizody sehrané nebo nikoli - samotné scény souloží jsou díky "realisticky" neohrabané POV kameře zabírající obvykle jen části těl vlastně dost nezajímavé a pramálo vzrušující. ()

DJ_bart

cumarád taky rád aneb kultovní a světově proslulý soutěžní pořad, na který mohou být Češi náležitě hrdí. ()

Frajer42

Jsem rád, že se sem konečně podařilo zadatabázovat pořádnou filmařinu, za jejíž zařazení jsem dříve vedl takové spory. Úchyláků je v naši malebné zemi zřejmě hodně, proto se počet dílů k dnešnímu dni vyšplhal až na neuvěřitelných 82 dílů, jestli mě počtářské dovednosti neklamou. Když jsem býval menší, tak jsem projekt považoval za drsnou realitu. Dnes už jsem o trošku chytřejší. Přesto si každý díl rád stáhnu. Jen pro představu, kdyby se k takovému činu chtěl někdo odhodlat, tak si připravte na HDD nebo SSD 30 GB prostoru. Jsem si jistý, že hromada diváků absolutně neví o čem tenhle seriál je a další hromada si ho jistě plete se stejnojmeným počinem Rychlého Pétě. O co jde? Pán, respektive postupem času několik pánů, vyráží s ruční kamerou do ulic utratit právě vydělanou výplatu. Pán oslovuje naprosto zcela úplně náhodné slečny, paní, ba dokonce i babičky, které jdou zrovna kolem, že by s nimi rád udělal rozhovor. Ženy samozřejmě souhlasí. Postupně nasazuje lechtivější téma a pár minutách, popřípadně skleničkách, začne mávat ještě teplými pěnězmi, které před chvílí vyvrhla tiskárna. Peníze mluví mocnou řečí, takže se snaží ženy přesvědčit k páření, což se mu vždy daří. S výběrem místa pro páření to příliš nekomplikují. Vystačí si s nejbližším keříkem nebo temným sklípkem. Abych nepředbíhal, páření předchází ukázka měchů a následná prohlídka bobra. Poté žena asi 3 až 6 minut olizuje pánovi kameramanovi a účastníkovi páření v jedné osobě jeho dlouhý pyj. Poté už konečně následuje samotný 15 minutový akt, který si celý natáčí pro soukromé účely na kameru a ukáže ho jen pár kamarádům a který je prováděn bez nadbytečné ochrany, protože pán i paní jsou frajeři a hrozně si navzájem věří. Nejdříve to vezme frajer zezadu, pak mu na něj slečna hopsne. Následně je zpravidla nutné opět přejít na ústa, protože pán už je postarší a voják už nevydrží v pozoru celou čtvrthodinu. Znovu se zopakují pozice a pokud má pán šťastný den a narazí na náhodnou slečnu, která ho pustí do své čokodírky, tak následují 1 až 2 pozice, kdy pánův pyj je v místě, kam slunce jen tak nezabloudí. Pána není moc vidět, neboť vše natáčí ze svého pohledu. Uvidíte maximálně pár odrazů v zrcadle. Po pár dílech však znáte detailně anatomii jeho pyje, což se taky počítá. Jak jste si asi všimli, tak struktura každého dílu je dost podobná. Střídají se ovšem ženy. Každá má jiného bobra, každá u toho vydává jiné zvuky, takže se je v každém dílu na co těšit. Kdo už je v tuhle chvíli namlsaný a rád by některý díl viděl, tak toho potěším. Seriál totiž absolutně neporušuje žádný z našich zákonů. Je zcela legální provádět sex za peníze na veřejnosti a vše si natáčet. Takže seriál má pochopitelně své oficiální stránky, kde si lze za pár korun video s libovolnou náhodně oslovenou dívkou, která vám padne do oka, stáhnout. Popřípadně si můžete video, které si na zmíněných stránkách vyberete, stáhnout jinde a zadarmo. Volba je jen na vás. Za sebe hodnotím seriál kladně. Dialogy jsou výživné. Herečky zbytečně nepřehrávají. Kameraman je hrozný sympaťák. Zkrátka, pohodová zábava na nejeden dlouhý večer. () (méně) (více)

MikeCool

TV-seriál. Konečně máme tento legendární TV seriál i na ČSFD! :-D | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) | ()

AllShallFall odpad!

Tohle je k zblití. Ať je to nahrané, nebo ne. V žádném případě to nejsou holky, ale špinavé děvky. Mám rád u žen důstojnost. Tady tu důstojnost ztrácejí, když se hodnotí na pár smradlavých tisíců. A co víc, že vůbec za prachy prodávají svá těla a tak lacině. Štětky, do kterých je i za těžko píchnout klackem od hovna. ()

Joker Punx odpad!

Souhlasím s komentářem AllShallFall :) Úplná pravda i když to je nahraný je to hnus! Nenormální ty ženský, děvky odporný! Taky mám rád u žen hrdost a tyhle fakt nejsou normální a ty chlapi jsou zmrdi, prasata. Všechny ty prachy ať si narvou do kund a prdelí špíny zasraný! 😉 ()

SOLOM.

Že je to fake bylo jasné už po pár dílech, s přibývajícími částmi už nebylo vůbec těžké rozeznat některé známější pornoherečky, jiným účast zajistila slibnou kariéru v této branži. Některá děvčata byla vážně pěkná, o jiné bych si neopřel ani kolo, ale Rychlý prachy se brzy staly téměř „nesmrtelné“. Neznám ve svém okolí snad nikoho, kdo by nějaký ten díl neviděl. Holým faktem však je, že ve skutečnosti vážně stačí zajít někde do baru nebo na diskotéku a za pár panáků se většinou vždycky najde nějaká ta ochotná slečna na pobavení – to je fakt – jen dost pochybuju, že by se u toho chtěla nechat natáčet… ()

ARI50

Kdo to sežral je blázen sice holky chtějí být fakt přesvědčivé jak některé ty šulinky fakt žerou a jsou až trapně prokouknuté a některé prasata tak se fakt pořád divím že to už má přes 100 dílu a jede se dál. Je síla pozorovat jak je kundička pěkně upravená a sladce říka ne ne a nakonec ho má až ve střevech a stříka jak tarzan a když už to je prokouknuté tak necháme trochu tvarohu a najdeme babku či ne moc pěknou holku a nebo rovnou zkusíme prodávat ženy a nebo dokonce třeba hádka a druhá cizí slepička ucití velké zrní tak potom skočí fakt porno komedie čekám co fakt ještě předvedou. ()

lioncel

Docela zajímavé, někdy opravdu velmi hezké a milé svolné slečny héérečky ... prostě takové rozptýlení ... ()

kaposlav

Ťažko mi je hodnotiť toto dielo, ale keďže som videl dosť dielov, tak 3*. Asi by som si nesťahoval a nečakal na ďalšie diely, keby to nie je niečim zaujmavé. ()

Lachtaan

Stejný případ jako obdobný formát Public Agent. Je divné něco takového mezi seriózními filmy, seriály a pořady hodnotit, ale je třeba si přiznat, že většina z nás pořad zná, i kdyby jej viděla jen jednou ze zajímavosti z neznámého. ()

šerminator

Nebudem si nic nalhávat. Jde o klasické péčko, které má k autentičnosti zhruba tak daleko jako Záhada Blair Witch. Nicméně zas tak zlé to není. Pořád je to lepší a "opravdovější" než Rosenergův obdobný počin. Některé "herečky" "stojí" za to :-) Navíc ten první týpek Tomy má celkem srandovní hlášky. Svůj účel to splní, ale člověk to nesmí brát moc vážně. ()

KoRner

Parádny seriál. A ten zvuk, strih, kamera a najmä herecké výkony! Proste klasa a asi najlegendárnejšia stránka medzi dospievajúcimi adolescentmi :-D ()