X Factor (TV pořad)

X Factor

Reality-TV / Hudební

Slovensko / Česko, 2014

• Aljak

Ďalšia spevácka súťaž? Preboha, koľká už? Áno, zase je to inší formát a inšie kritéria, ale aj tak - zas a znovu je to koniec koncov znovu o tom istom ako iné spevácke súťaže. Toto už je fakt hotové klišé. Je síce pravda, že za každým na hladinu vyplávajú aj nové doteraz neobjavené talenty, ale aj tak už to všetko splýva. Jediné plus je pre mňa osobne to, že v rámci súťaže je vytvorená zvlášť kategória aj pre hudobné skupiny. Inak, tá porota - to je teda poriadna bieda, hlavne tá slovenská ženská časť.(23.3.2014)

• RomeroIsGod

Tak tu máme další navoněný hovno. Normalizační umělkyně Sklovská, vykouřenej (a nesoudnej) Klempíř, "nějakej" Brzobohatý (údajně skladatel, ale nic vod něj neznám) a k tomu puberťačka Selesta. Dementní porota soudí stejně dementní "soutěžící", ve skutečnosti hovna, co chtěj prorazit na naší popový scéně. Už jenom ze spojení "naše popová scéna" se mi zvedá kýbl, takže nechápu proč to dělaj.(16.4.2014)

• herr_carter

Nyní mi dovolte, abych citoval můj erudovaný komentář k podobně světově proslulému velepořadu "Hlas Československa"...................."Aneb jak pobavit vylízané masy a nalézt spoustu talentovaných kokotů, kteří jsou vybíráni ještě většími kokoty................ moje hodnocení = 0 z 10.(4.10.2014)

• Ainy

Tak dneska jsem čirou náhodou nechala zapnutý televizní program na Primě a ke svému úžasu jsem okamžitě neskočila po ovladači a nezačala zběsile přepínat na něco jiného (jelikož tenhle typ pořadu normálně nesleduji), ale zaposlouchala jsem se do hudebních výkonů soutěžících, kteří už byli vybráni do úzkého předkola než se pak zbytek těch "nej" objeví v živém vysílání. Výběr z pěti kapel ... no, tak tam bych si asi nevybrala. Možná to duo a pak ta jedna skupina z Nového Jičína. Ta jejich zpěvačka měla vážně skvělý hlas (však jak jinak, vždyť jsou to Moraváci a hlavně u nás se to muzikantsky kvalitně líhne). Škoda, že nepostoupili a vybrali skupinu lunetiků, kteří byli nesladění, pěvecky nic moc ... kam dali uši Najtworci. ... chjo. Pak ale přišli na řadu kucí. Vůbec bych se nechtěla ocitnout v pozici Šelesty a mezi nimi vybírat. Ti borci byli hotoví zpěváci s čistým jedinečným projevem a originální barvou svého vrozeného hlasového talentu.(27.4.2014)

Dobrá kulisa, Pyco jako moderátor, občas fungující porota......jen to hraní na city už je trošku trapné. Kde vůbec ty naše televize berou ty neustálé fronty přihlášených??? Ale zase na druhou stranu, lepší jak nováckej Hlas, kde ještě měli tu drzost si u zakoupeného formátu překopat pravidla, až je to hnus.(19.3.2014)