poster

Gwaenchana, sarangiya (TV seriál)

 • Jižní Korea

  괜찮아, 사랑이야

 • anglický

  It's Okay, That's Love

Drama / Romantický

Jižní Korea, 2014, 16x65 min

 • Zelilu007
  *****

  "Jak můžu Jang Jae Yula vrátit do opravdového světa kde žiji, místo toho abych ho nechala žít v iluzi, že Kang Woo existuje?" Úžasné myšlenkové pochody. Konečně se ke Kong někdo hodil a NE jen tak někdo, ale In-seong Jo. Jinak dvě takové perličky: Když se Jang Jae Yulova matka kouká na televizi je tam scénka ze seriálu That Winter the Wind blows, kde In-seong Jo hraje. A když si Ji Hae So čte knihu je to kniha Dřív než půjdu spát, kterou jsem četla a doporučuji. Uvědomila jsem si, že je opravdu těžké žít v chudší korejské rodině, všichni jsou na sebe až moc závislí. Jeden z kvalitních seriálů. Pokud budete chtít doporučení tak It's Okay, protože všichni na tomto světě jednou určitě docílí vykoupení.(18.12.2014)

 • Ivuse
  *****

  Co k tomu napsat, abych dokázala tím nejlepším způsobem vyjádřit své pocity? A kde jen začít? Jak to vychválit, abych něco důležitého neopomenula? Já byla snad spokojená na 100%. Já prostě nemám co vytknout. Člověk si při sledování uvědomuje, že každý člověk si prošel určitou bolestí, která na něm mohla zanechat nějaké stopy, jen na někom to zanechá následky větší a potřebuje to řešit s něčí pomocí. Člověk se zamyslí nad tím, jak pohlíží na lidi s nějakým psychickým problémem... Obdivuji psychiatry a psychology, protože to musí být opravdu silné osobnosti. Zde nám to je podáno vtipným, odlehčeným způsobem. Každý z našich milých doktorů je tak trochu blázen a proto si je každý tak zamiluje. :-) Ať už šlo o ústřední dvojici, která byla nabytá energií nebo o psychiatra Dong Mina, který byl prostě kádr nebo o Soo Kwanga, který byl tak roztomilým spolubydlícím. Mě sedli úplně všichni, takže je zbytečné je vyjmenovávat. Pro mě velkým plusem, že se zde trpí (a přijde mi, že ne až tak moc) asi jen dva díly a to nejdůležitější, že konec je pěkně dotažený do konce - já totiž zrovna neměla náladu chytat něco v éteru a přemýšlet, co ten konec vlastně znamenal. :-D Ach a ten dokonalý soundtrack. Byla jsem toho tak plná, musela jsem si ulevit. Dokoukla jsem to teprve včera... hmm vlastně dnes ráno :-D(25.7.2015)

 • Ceres
  *****

  Prvních deset dílů, tedy 2/3, seriál trpěl typickou seriálovostí K-dramat, prostě natahovat, co to jde. I když to bylo tuším od 3. dílu, kdy ten končí během Jae Yula s Kang Wooem po silnici, že to asi bude stát za to, ale musím si počkat:-) Poslední třetina byla opravdu kvalitní a seriál si mě získal. Výborné na tom bylo to, že se opravdu seriál vymykal střednímu proudu v pár tématech. Různé nemoci a postižení jsou v Koreji odsuzovány a lidé jsou považováni za odpad. Dále i určitě intimnosti před druhými či na veřejnosti, které tam občas proběhly nejsou v Koreji vůbec něco přijatelného, i když jde i o polibek. No a v neposlední řadě mě potěšil i VA OST, kde asi Hero od Family of the Year a 최고의 - 행운 patřilo asi k tomu top, co mě dokázalo vždy nastartovat. Do poslední třetiny jsem nevěděl, proč ten seriál má tak vysoké hodnocení, ale ok, já se k němu nakonec také přikloním, i když by se tam spíše hodilo o stupeň horší hodnocení, ale z výše uvedených důvodů a také, že šlo o dospělácké drama, tak proč ne.(20.6.2015)

 • Maemi
  ****

  Prostředí psychiatrie poskytuje seriálu velmi zajímavé příběhy lidí, kteří mají rozličné psychické problémy. Vlastně jsem si snad až do poloviny říkala, že bych byla spokojená, pokud by se věnovali jen těmto záležitostem a úplně vynechali romantickou linii, ale pak se ukázalo, že ta s tím taky souvisí a naopak seriál nabral na poutavosti. Hlavnímu páru jsem skutečně věřila, že jsou do sebe zamilováni a navíc měli naprosto normální vztah – většinou se během celého korejského seriálu pár vezme tak jednou za ruku. Také oceňuji absenci milostného trojúhelníku a podobných prvků, které mě v korejských seriálech iritují, a překvapivě se mi celkem líbila i hudba. Jen těžko bych hledala něco, co bych měla vytknout. Opravdu It's Okay, That's Love hodnotím vysoko a řadím ho mezi ty nejlepší korejské seriály, co jsem viděla.(24.12.2014)

 • Jirka_Šč
  *****

  Cross My Mind http://www.youtube.com/watch?v=Djx24NuLUjI MV https://www.youtube.com/watch?v=nXHvDDLiANA ■ V zásadě není co říci. Jdu zapálit svíčku. A než půjdu spát ... víte, co udělám. Dobrou noc!(20.10.2014)

 • - Vyjma jihokorejských lokací se televizní série natáčela v mezidobí od 22. 6. 2014 do 28. 6. 2014 rovněž v sousedním Japonsku. Konkrétně ve městě Okinawa. Natáčení ohrozila jen lehká automobilová nehoda jihokorejské herečky Hyo-jin Kong, díky níž se na místo natáčení dostavila s několikadenním zpožděním. Nehoda, z níž herečka vyvázla nezraněná, se herečce stala 19. 6. 2014. (Conspi)

 • - Souběžně s televizním vysíláním byl seriál umístněn online na čínských stránkách Youku a Tudou (ekvivalenty Youtube, přičemž Youku je o více než rok starší, než Youtube). Za necelý jeden den od zveřejnění zaznamenala první epizoda na Youku 1,2 milionu zhlédnutí a na Tudou 1,0 milionu zhlédnutí. (Jirka_Šč)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace