• Frantisek.Fu

15%(25.4.2018)

Atˇ si říká každý co chce, mě se těch 12. dílů první série líbilo.(15.9.2014)

• KevSpa

Tak tu máme zase jednu seriálovou "adaptaci", konkrétně seriálovou podobu francouzského filmu Taxi. Ostatně francouzský vliv je tu hodně znát, o režii prvních dvou dílů se postaral Olivier Megaton a další francouzští kolegové ho budou v dalších epizodách následovat. Francouzští producenti se navíc rozhodli, že postava taxikáře bude Francouz, jsou to ale vlastenci. Fanoušky Grey's Anatomy pak seriál může zaujmout díky Chyler Leigh, která prodělala zajímavou proměnu z roztomilé doktorky v drsnou policistku. Pokud prahnete po originalitě, tohle nebude nic pro vás, ačkoli je to jako letní oddechovka solidní. Ale těch tuctových kriminálek je tu tolik, že dřív nebo později i tohle přestane diváka bavit. První dva díly - 50%(6.7.2014)

• milka

Po 2. díle: Typický příklad naprosto rutinní akční kriminálky, která nenabízí vůbec nic zajímavého. Hlavní dvojice je nezajímavá, vtipy nefungují, detektivní případy vás nezajímají a akční honičky zde v podstatě ani nejsou. Francouzské Taxi se do amerického stylu zkrátka asi úspěšně nepřevede nikdy. Pořád ale lepší nevýrazný černoch, než těžkotonážní Queen Latifah, která si za ten volant sotva sedne. 40%(1.8.2014)