V kontejneru je nalezena mrtvá prostitutka a vše připomíná vraždu Boschovy matky. Waits zavolá Boschovi a přizná se, že to udělal on... Bosch získává nového spojence ve své bývalé ženě Eleanor, zatímco Irving rozjíždí sérii dohod, které budou formovat budoucnost policejního oddělení a možná i samotného města. Do toho všeho Waits stupňuje své zaměření na Bosche. (TV Prima)

Necrotongue

Tak jo, mám definitivně jasno, seriál mě baví a muselo by se stát něco opravdu podivného, aby se poslední dvě epizody tak hrubě nepovedly, že by mi pokazily celkový dojem. Osmý díl si stále drží náboj i atmosféru, vyšetřování se často dostává na vedlejší kolej, protože se policejní šéfové na různých úrovních věnují politickému boji i žabomyším válkám na okrsku. ()

Lenka.Vilka

Tentokrát jsme nakoukli za oponu politaření na vysokých postech v maximální míře a i to mě bavilo. (Jinak vskutku krásná anotace dílu, gratuluju tv prima, když ten "dárek" v její první větě Harry dostane až na konci dílu.) Ale nenechám si od tv prima zkazit zážitek a jsem ráda, že to čtu až po dokoukání dílu ;) který byl vážně dobrý. ()