Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektiv Bosch zjistí, že za vraždou Allena je možná něco víc, protože odposlechy v jeho kanceláři nainstalovali i odstranili agenti FBI. Georgovým úkolem je zjistit, kteří policisté jsou úplatní... Bosch zjišťuje, že vražda na které pracuje, má větší rozsah než předpokládal. Náčelník Irving se snaží vyhnout politickým šarvátkám a George Irving se dostává do nebezpečné situace. Mezitím obdrží Harry tip k neuzavřené vraždě jeho matky a vyšetřování vraždy Tonyho Allena ho zavede do Las Vegas. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

jedna_vrana 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Irving: „Bosch, snažte sa držať od toho bordelu! Je to nad naše možnosti.“ Druhá séria je zatiaľ nudnejšia, schémy sa opakujú. V prípade je nejakým spôsobom zainteresovaná aj FBI. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fajn, Velká porota šla na chvíli k ledu, takže zmizelo to, co kopírovalo první řadu a má spokojenost šla rychle nahoru. Potěšilo mě, že je případ Boschovy matky zpět ve hře, potěšil mě i stále otevřenější boj o koryta, ale největší radost mi tvůrci udělali větším zapojením humoru, který je tak suchý, až hrozí samovznícením. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama