Reklama

Reklama

Bosch - Season 6

(série)
Trailer
Krimi / Drama
USA, 2020, 7 h 26 min (Minutáž: 42–48 min)

Předloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

Jesse Voccia

Hrají:

Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino, Madison Lintz, Lance Reddick, Troy Evans, DaJuan Johnson, Abby Brammell, Mimi Rogers (více)
(další profese)

Epizody(10)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

vnimatkrasu 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Miluju tu zdejší policejní práci v kanclu, ty zdánlivě malicherný pikopříběhy, a miluju Harryho s Maddie, asi nejlíp vykreslenej vztah hrdina-dcera, kterej sem kdy v televizi viděl. Miluju, jak to na konci zapadne do sebe, i když je první půlka týhle řady na můj vkus trochu chaotická. Miluju toho Louise Armstronga na konci. Miluju to celý i po těch letech. A nemiluju jen jedno. Že to bude příští jaro definitivně naposled. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prach po explozi se už usazuje i já zvolna vychládám a nebudu tu stupiditu z poslední epizody dále hrotit. Šestá sezóna mě mile překvapila. Byl jsem připraven na pokles kvality, proto jsem tuto řadu tak dlouho odkládal, ale mé obavy se naštěstí nepotvrdily. Dvě epizody v úvodu na mě sice nepůsobily příliš přesvědčivě, pak ale příběh chytil tempo, Hieronymus Bosch se vynořil ve skvělé formě, policie postupovala při vyšetřování od důkazu k důkazu a já jsem si musel přiznat, že se velice dobře bavím. Na jednu sérii toho Bosch a spol. vyřešili poměrně dost a já jsem moc rád, že tvůrci seriálu neudělali touto sezónou Michaelovi Connellymu ostudu. / Poučení: Neboj se. Někdy se může ukázat, že tvé obavy byly zcela zbytečné. A někdy taky ne. 4*+ ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zázrak, jak rychle každej rok těch 8 hodin s novým Boschem uteče! Pořád se to drží na špici kriminálních seriálů, práce s postavami a jejich mini-příběhy nepřestávají brát dech, a prostě jsem do toho zamilovanej až po uši. A trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomil, jak blízko má tahle pecka od Amazonu k noiru, a že to je nejspíš nejoblíbenější televizní show Eda Brubakera (jo, musel jsem se k tomuhle zjištění dobrat přes nedávný přečtení kompletního Gotham Central; Criminal padl už před rokem). Tak zase za rok!! ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ze začátku jsem se dost hledal a dost jsem se v místy rozmělněném ději ztrácel, těch odboček bylo až příliš. A pak přijdou poslední dva díly a já tu sedím, blaženě se usmívám a dělám, jako, že se nic nestalo. Prostě ty konce Boschovi jdou a ani tady to nebylo jinak, takže nakonec cajk. A ještě jednu věc bych ocenil a to fakt, že to není klasicky černobílé a že se tady nehraje zdaleka podle pravidel, což platí hlavně pro některé muže zákona. Vůbec mi to nevadilo a beru to jen jako velmi příjemnou změnu. A už se těším na další pokračování. Tohle sice nebylo úplně top, ale třeba to to další překoná. Našlápnuto má z konce víc, než slušně. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Cesta spravedlivého... Bosch se honí za ukradeným cesiem, Irv kandiduje a J. Edgar šlape na paty haiťanskému mafiánovi. Silné dialogy, důraz na detail a skvělý Titus v titulní roli policejního buldoka. Tvůrci tlačí na pilu a v závěru to samozřejmě vyhrotí, téměř ve stylu 24ky, ale osobně mi to zase tak moc nevadí. Doufám že z finálové řady vymáčknou maximum. Radši si odseď celých 11 let, protože až vylezeš budu na tebe čekat ty sračko! ()

Galerie (127)

Reklama

Reklama