Bosch - Série 6

(série)
Krimi / Drama
USA, 2020, 7 h 26 min (Minutáž: 42–48 min)

Předloha:

Michael Connelly (kniha)

Jesse Voccia

Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino, Lance Reddick, Abby Brammell, Lynn Collins, Julie Ann Emery, Madison Lintz, Gregory Scott Cummins, (více)

Epizody(10)

Trailer

Ivo

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bosch se nám už natrvalo propadl do unyle nudné a sterilní konzervačky, kde se stále dokola a na pravidelnou přeskáčku pořád jen rutinně žvaní: v kanceláři, v hospodě, v domácí chatce (kterou jsme mimochodem loni v LA navštívili) nebo někde na návštěvě s odznakem a potom znovu nazpět v kanceláři atd. a člověk u poloviny postav už zase za chvíli ani neví kdo je kdo a co a proč se tam vlastně řeší a s čím to souvisí. A jednou za losangeleský rok tam někdo na chvíli zamává pistolí. A to je tak vše. Nepoučil jsem se z minula a myslel si že by se to snad mohlo zase nějak vylepšit. Tak bohužel. Je zjevné že tenhle kdysi nadějný Boschomlýnek už hodně přesluhuje a točí se a klepe naprázdno. Může ale zase účinně nahradit večerní počítání oveček... tak aspoň něco no ... pro mě bezkonkurenčně nejslabší série (a to už předchozí dvě nebyly nic moc) ... už se ani nenamáhali udělat náznak nějaké slušnější akce aspoň na konci ... La Casa de Boschel ... V příští sérii bude Bosch spolu s lojtenantkou a tou vysloužile přetučnělou dvojicí Laurel a Hardy asi už jen vysedávat na zahrádce domova důchodců a s pistolí na zadku řešit ukradenou pampersku ? ()

DwayneJohnson

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ze začátku jsem se dost hledal a dost jsem se v místy rozmělněném ději ztrácel, těch odboček bylo až příliš. A pak přijdou poslední dva díly a já tu sedím, blaženě se usmívám a dělám, jako, že se nic nestalo. Prostě ty konce Boschovi jdou a ani tady to nebylo jinak, takže nakonec cajk. A ještě jednu věc bych ocenil a to fakt, že to není klasicky černobílé a že se tady nehraje zdaleka podle pravidel, což platí hlavně pro některé muže zákona. Vůbec mi to nevadilo a beru to jen jako velmi příjemnou změnu. A už se těším na další pokračování. Tohle sice nebylo úplně top, ale třeba to to další překoná. Našlápnuto má z konce víc, než slušně. ()

3DD!3

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Cesta spravedlivého... Bosch se honí za ukradeným cesiem, Irv kandiduje a J. Edgar šlape na paty haiťanskému mafiánovi. Silné dialogy, důraz na detail a skvělý Titus v titulní roli policejního buldoka. Tvůrci tlačí na pilu a v závěru to samozřejmě vyhrotí, téměř ve stylu 24ky, ale osobně mi to zase tak moc nevadí. Doufám že z finálové řady vymáčknou maximum. Radši si odseď celých 11 let, protože až vylezeš budu na tebe čekat ty sračko! ()

Davies182

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zázrak, jak rychle každej rok těch 8 hodin s novým Boschem uteče! Pořád se to drží na špici kriminálních seriálů, práce s postavami a jejich mini-příběhy nepřestávají brát dech, a prostě jsem do toho zamilovanej až po uši. A trvalo mi dlouho, než jsem si uvědomil, jak blízko má tahle pecka od Amazonu k noiru, a že to je nejspíš nejoblíbenější televizní show Eda Brubakera (jo, musel jsem se k tomuhle zjištění dobrat přes nedávný přečtení kompletního Gotham Central; Criminal padl už před rokem). Tak zase za rok!! ()

vnimatkrasu

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Miluju tu zdejší policejní práci v kanclu, ty zdánlivě malicherný pikopříběhy, a miluju Harryho s Maddie, asi nejlíp vykreslenej vztah hrdina-dcera, kterej sem kdy v televizi viděl. Miluju, jak to na konci zapadne do sebe, i když je první půlka týhle řady na můj vkus trochu chaotická. Miluju toho Louise Armstronga na konci. Miluju to celý i po těch letech. A nemiluju jen jedno. Že to bude příští jaro definitivně naposled. ()