Necrotongue

Sedmá série dobrodružství mého oblíbeného kriminalisty mi dala hned v úvodní epizodě najevo, že scénáristé o Michaelu Connellym přinejmenším slyšeli a možná od něj i něco četli, ale nedali se tím příliš ovlivnit. Zatímco se totiž nemůžu od autorových knih odtrhnout, dokud je nepřečtu, tento díl o mou pozornost zjevně příliš nestál. Na politikaření policejních špiček jsem z Connellyho příběhů zvyklý, to bylo v pořádku, vadilo mi ale množství úplně zbytečných, bezobsažných dialogů, které děj jen natahovaly namísto toho, aby jej posouvaly kupředu. Abych to nějakým způsobem shrnul; za těch zhruba čtyřicet minut se toho událo opravdu málo a já jsem zklamán, protože jsem očekával mnohem dynamičtější děj. Třetí pěticípou jsem přihodil jen proto, že šlo vlastně jen o seznamovací úvod do nové řady. / Poučení: Není kouře bez ohně. 3*- ()

warrenur

Pripad zaujal, hoci neohuril. Zrejme sa bude hrat na "imigrantsku" notu. Kazdopadne verim, ze sa to poriadne rozbehne. Zatial mi to pride tak, akoby som 6tu este nedopozeral. :)  Pani starostka sa sprava voci Irvingovi mimoriadne odtazito, zeby "huckanie" "rozbi-salocky"? ;)  Edgar po poprave nie je moc v poriadku, vsakze? ()