The Pod

Peter Lugo

Dave Holden

Jack Tucker
  • Marceloo

V niekolkých regiónoch USA nastanú rozsiahle požiare. Ohrozujú aj mestečko, v ktorom sa tento horor odohráva a preto ho polícia uzavrie. V noci dopadne do lesa pri mestečku tajomný objekt z neba. Miestny lovec a jeho tím chcú preskúmať miesto dopadu, ale povraždí ich tajomný tvor. Mesto sa ocitne pod útokom mimozemšťanov, ktorí na seba dokážu zobrať ludskú podobu. - Najlepšou scénou celého hororu je tá uvodná, pretože tam je ešte extraterrestrial bez ludských čŕt a vyzerá perfektne. Škoda, že po tom, čo na seba zobral ludskú podobu už nestál za nič. Na tomto horore robil jeden z najlepších Stunt Coordinátorov, akých som kedy videl. Bolo vidieť, že tvorcovia sa v skokoch úplne vyžívali. Skoky a efekty boli jednoduché, ale mne sa velmi páčili. Humor je tu velmi slabý, ale pár krát som sa pousmial. Taktiež jeden z mála hororov bez nahoty. Ak by sa tvorcovia zamerali viac na hororovú stránku a nechali by výzor príšery zo začiatku, mohlo to skončiť ovela lepšie.(22.8.2015)