poster

Celeste Buckingham: Run Run Run (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Slovensko, 2012, 4 min

 • kingik
  *

  Celeste si sama v textu písně upozornila, jak na její song reagovat. Ano, vzít nohy na ramena. První, co u zpěváka je podstatné a nemusíte znát ani jednu písničku, jsou sympatie. Když se Celeste ve svém klipu zjeví, tak ani špetka sympatií na mě jako na diváka nepřeskočí. Nemusím si přece s ní hned potykat, ale na mě ona vůbec nijak nezapůsobila. Pokud interpretka nemá moje sympatie, tak sotva je může mít její song a tenhle patří k zvláště nudným a otravným. Opět z něj nic nejde. Typický příklad písničky, která se bude omílat x krát za den v rádiu až se natolik zprotiví, že příštímu hudebnímu počinu této zpěvačky se vyhnu. Přihlédnu k obrazovým kvalitám klipu, které jsou na evropské poměry poměrně z kvalitního ranku. Režie cíleně a soustředěně zachycuje zpěvačku v celé její kráse a její fanoušci jsou jistě s každým jejím hudebním videem nepochybně nadšeni. Nekritický pohled na ní je jedna věc a konstruktivní kritika věc druhá. Její klipy jsou na úrovni, ale zpěvačka mě ničím nezaujala a ani neoslnila. Její song "Run Run Run" je natolik nezajímavý na poslech, až se divím, že s ním měla úspěch. Neznamená to však, že bych se jménu Celeste Buckingham na příště vyhnul. Uvidíme, co z hudebního hlediska přinesou její hudební zítřky. Vyhledávanou se pro mě rozhodně nestane. Mé hodnocení: 20%(9.3.2014)

 • triatlet
  *****

  Run Run Run napříč Superstar a Stardance Marek Eben - 6:10 :-).(6.3.2014)

 • Marek1991
  ***

  Jedno z tých lepších popových diel, aj keď až taký pop to možno nie je. Celeste tu ozaj zažiarila, klip ma mierne pobavil vďaka tým pánom v ňom, no mohli sa s tým viac pohrať aj po hudobnej stránke, lebo to Run Run Run už časom môže byť nepríjemné, ale aj po klipovej, aby to bolo zaujímavejšie, ale je to fajn.(23.2.2014)

 • Handle
  ****

  Výborná píseň, výborná produkce, výborný klip. Z tohodle je opravdu cítit už jakási "světovost".(23.1.2015)

 • Ex1T
  ***

  Čo sa týka tejto pesničky, je to typická chytľavá rádiovka, ktorá si svoje miesto v rebríčkoch určite zaslúži resp. vo svojich časoch zaslúžila. Len škoda, že som si predstavoval omnoho prepracovanejší a originálnejší videoklip. Osobne by som sa s takým niečim jednoduchým ako je tento hudobný videoklip nedokázal uspokojiť ... Jasné 3 hviezdičky za nezaujímavý priemer.(29.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace