poster

Meziplyn (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2013, 6 min

Režie:

Jan Koubek

Účinkují:

Jan Koubek

Producenti:

Lukáš Záhoř
(další profese)
 • Lucas87
  *

  Koubek má občas dobré hlody, ale taky se občas nechá koupit. V tom jeho pořadu Bazarovky jak udělal z lidí ovce a prohlásil, nekupujte si ojetá auta z Německa a zajděte do AAA. To opravdu posral ... a pak když ho vytrollovali, tak raději tipl diskuzi jak to bylo čerstvé u nového dílu. I přesto všechno mu dám 4*, protože autosalon na primě už je taky dost o ničem. Ty jeho trapné vlogy jak všude lozí s tou kamerou jako nějaký pubertální kretén, to je fakt k smíchu :-D prostě pražské netáhlo.(20.7.2017)

 • Havala
  ***

  S mnoha recenzemi souhlasím, možná delší díly by neuškodily, dobrý pořad.(14.6.2015)

 • 151kbar151
  *****

  Koubek je borec, na jeho recenze se vždycky hodně těším. Pořad je tak akorát-ani krátký, ani dlouhý. Vždy zajímavá auta, Koubek občas utrousí i nějaký ten vtípek nebo srandovní poznámku, do toho udělá komickou grimasu a je z toho super záležitost. K tomu ještě na Streamu existuje užitečný pořad Bazarovky, kde Koubek recenzuje ojetá auta (třeba starou Octavii).(3.10.2016)

 • vlKousek
  ****

  Dle mého Koubkovo znalost aut je na velmi vysoké úrovni, stejně jako retorické schopnosti. Opravdu velmi kvalitně podané testy aut, kdy si všimne i relativních maličkostí stejně jako podstatných věcí. Rád se na jeho recence koukám!(26.6.2014)

 • Wyder
  ****

  Jedny z nejlepších videorecenzí aut u nás. Jedinej problém je u Škodovek, kdy Koubek většinou spíš komentuje budoucí hejt v diskuzích pod videem, než aby se věnoval autu. U ostatních značek ale nemá potřebu trollovat, takže za mě dobrý! :)(23.3.2014)

 • - Testy Jana Koubka mají dlouhou tradici, která se dá vystopovat až k začátkům portálu autoweb.cz, kde se s natáčením videa v polních podmínkách začínalo v roce 2005. Následně se staly jednou z nejsledovanějších pravidelných rubrik. (StreamCZ)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace