Bibi a Tina

• Česko Bibi & Tina (festivalový název) (více)

Bibi Blocksbergová je dívka se zvláštními schopnostmi: je totiž čarodějka. Se svou nejlepší kamarádkou Tinou se o prázdninách vydá do jezdecké školy. Jezdí společně každý den. Ale toto léto je tady pár problémů. Jako třeba krásná, ale nespolehlivá Sophia. Jde po Tinině klukovi Alexanderovi. Zkouší jej přesvědčit, aby s ní odešel na internát v Anglii. Tina je úplně rozrušená. A aby toho nebylo málo, zlý obchodník Hans Kakmann dělá všechno, aby od Alexanderova otce získal hřebce Sokrata. (TV Minimax)

Krnac

Vrámci možností dobré, na začiatok musím pochváliť kulisi a herecké obsadenie ktoré výborne stvárnilo kreslené postavy (špeciálne hrad). Ale musíte sa pripraviť že v pomerne dobrom príbehu je kopa detských vypchávok ktoré sú vyslovene na pobavenie detí lebo sa niekto asi bál že ich dej bude nudiť (rovnaká chyba ako u pokémonov, zabudli že starý diváci vyrástli). Čo je doplnené o muzikálové scény ktoré by som väčšinu vyhodil s okna. Paradoxne naviac si užijete scény s novou postavou (tým myslím nie so seriálu), zbohatlík čo chce kúpiť koňský ranč, jeho text je totiž výborne napísaný a dokáže robiť na postavy reálny psychický nátlak. Takže ako návrat do sveta Blocksberg určite odporúčam, inak ale nič extra sa nekoná, dalo sa to spraviť oveľa lepšie. ()