Soonsooui sidae

• Jižní Korea 순수의 시대 (více)

kaylin

Chtíč je nebezpečný a v tomhle filmu se to daří docela dobře ukázat v zajímavém historickém kontextu. Navíc ty asijské holky jsou tu opravdu pěkné. Není to přímo erotický snímek, ale zase tak daleko k němu nemá. Možná je toho sexu až trochu moc a někdy je trochu zbytečný, ale tak komu by tohle vadilo? ()

LangiJ

Film o chtíči, žárlivosti, zradě a pomstě z čosonské éry. Historický filmy mám ráda, ale tohle mě nechytlo. Už po půl hodině jsem uvažovala, že to vypnu, ale nakonec jsem to dokoukala kvůli Shin Ha-kyunovi, který byl ve své roli super. Zaujal mě i Kang Ha-neul, který se vymanil z rolí slušňáčků a střihnul si násilnickýho, lehce vyšinutýho slabocha, z jehož očí v některých scénách šílenství přímo čišelo. Na druhou stranu Jang Hyuk mě tam vyloženě štval, jeho ztvárnění role se mi vůbec nelíbilo. ()

Andrea1717

Príbeh vášnivej lásky zasadený do obdobia prvých rokov Joseonu. Príbeh pomsty, vášne, túžby po moci a zrady. Veľmi pekné. ()

mira007

Nejvíce bodů za oku lahodící kameru, kostýmy a výpravu. Historický korejský film, který má pár erotických scén, ale na to, aby to bylo v kategorii erotických filmů se mi to zdá trochu přehnané. Story je jednoduchá a jak je to takové barevné, hravé jako telenovela, tak mi to přišlo jako jakási pohádka. Začínám mít opravdu respekt před jihokorejskou kinematografií. ()