Will. I. Am feat. Justin Bieber - #thatPOWER

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2013, 4:52 min

RedAK odpad!

Kdykoliv vidím Biebera, tak mi naroste knírek, stočí se mi patka doprava a křičím na všechny strany "Nein, Nein, Nein!". Taky nemám poslední dobou moc času čumět na hovna, proto se musím vypsat ze sraček u pochybných idiotů typu Justin Bieber, Leoš Mareš, nebo Honza Rosák. Nedávno jsem projížděl Bieberovu filmografii (haha, HOME), protože mi došlo projímadlo a já se potřeboval akutně vyprázdnit před análním sexem s fasciklem ředkviček, a narazil jsem na toto. Bohužel se mi u tohoto úlisného defekála nikdy nepodaří hodnotit čistě objektivně, neboť jsem lehce zaujat vůči všem těžkým kokotům, kteří jsou schopni degradovat lidskou rasu a několik vlastních rodokmenů i pouhým nevinným popěvkem na hajzlu, kde mu za dveřmi pochopitelně asistují všichni ti ultrahustí hashtag #nigga #gangsta #felazz #yolo #übercool #paulwalkerforever bouchači, co jsou schopni zmlátit i jeho hovno za to, že je řidší než obvykle. Abych ale zas nevypadal jako Satanovo dvojče, co je věčně zapšklé, snídá zásadně nenávist a místo nehtů má žiletky, tak musím vzkázat všem jeho obdivovatelům, aby se šli prostě oběsit. Jenom oběsit. Rozhodně vám nepřeji krutou rituální smrt způsobenou vyříznutím čerstvě tepajícího srdce z neoholené hrudi, jež bude pohozeno na úpatí piedestalu skandujících normálů. A vy nesoudní homosexuálové a zejména sotva průměrně vylízané čubky, nezapomeňte mně opět zaplnit poštu tím, že jsem nedokázal to, co on. Protože nechat si vzplanout řitní chlupy pouhým třením anální okurky v čerstvě odpaněné čokodíře, opravdu nedá jen tak někdo. To bych si radši nechal udělat obřízku na mozku. Muck. ()

kingik

Značně propracovaný klip s futuristickými prvky v němž se vyplatí všímat si zajímavě řešených detailů. Opět se Will i Am uchýlil k hvězdné spoupráci a vybral si poslední dobou kontroverzní mega star Justina Biebera. Ten je však v klipu nemile upozaděný a je to právě on, kdo tento klip táhne. Video se perfektně přelévá z obrazu do obrazu a připomíná jakousi vizuálně luxusní skládačku, která má v každém jednotlivém obrazu nějaký drobný prvek, který upoutá divákovu pozornost. Song rovněž zní ultramoderně. Elektronické beaty velmi drží rytmus, jehož jednotvárnost mně přišla až nečekaně zajímavá. Originální propojení hudby s vizuálně dynamickým jiskřením dosáhlo opět dalšího levelu ve tvorbě Will I Am a tohle zajímavé posunování hudebních hranic dovede dokonale. Spojení s mladým idolem náctiletých je volba, na kterou se z posluchačského hlediska reaguje pozitivně. Klip pak dopadl nejlépe, jak to šlo. Mé hodnocení: 80% ()

Beckett51 odpad!

Měl jsem silnou touhu kouknout se na něco krátkého, co mi zhorší náladu, abych si jí mohl poté zlepšit nějakým pěkným filmem. Takže účel to splnilo. ()