poster

Will. I. Am feat. Miley Cyrus, French Montana & Wiz Khalifa - Feelin' Myself (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2013, 4:11 min

 • noelcoward73
  odpad!

  Otřesně natočený videoklip, píseň snad ještě horší. Přestože Miley Cyrus patří mezi mé oblíbené zpěvačky, tak bohužel ani ona klip nezachrání.(2.8.2014)

 • Karlsberger
  odpad!

  Klip je absolutně bez nápadu. V takové chvíli to většinou zachrání pínsička, ale ta je tak na stejné úrovni jako klip.(29.5.2016)

 • corpsy
  **

  No, kto má rád ´´technologické´´ klipy pána Willa a ´´bičin´´ obdobie slečny Miley, klip je pre vás.(25.1.2019)

 • kingik
  ****

  Miley obklopená slavnými negříky si užívá ten pravý rajc. Fáze jejího rebelantství dosáha vrcholu, a to jak sexuálního, kterého už údajně dosáhla v kontroverzním klipu "Adore", kde si pohrála s vlastním tělem, tak i toho uměleckého, kterého si cením víc. Jedná se už o její druhou spolupráci s dvojicí rapperů Will I Am a Wiz Khalifa a do trojice přibyl French Montana. Všichni výše zmínění si v songu odbyli svoje "povinné" a standardní rapperské sekvence a do toho jim sekundovala v sexy outfitu nastajlovaná Miley. Je to především její zásluha, že písnička nezapadla, a ona jí vlastně udělala svým účinkováním v ní. Je na ni radost pohledět. Písnička doma nevyzní. V hudebních klubech je její místo, tam naplno vyniknou její kvality, které jsou na první poslech poměrně skryté. Od toho jsou právě hudební klipy, aby písničkám daly vizuální podobu, která v tomhle případě není marná, ale předchozí singl "23", který vzešel z obdobné spolupráce a účasti, byl v mnohém stylovější a song byl super. Miley a spol. jsou však opět nepřehlédnutelní. Mé hodnocení: 70%(18.2.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace