Little Mix - Change Your Life

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2013, 3 min

kingik

V čase X-blábolů se i obyč holky neztratí. Koukám, koukám, ale tahle čtyřka pipek nemá nic, co by pořádně oslnilo. Škaredé, dětské, sám bych se propadl hanbou, kdybych žmoulal nad nimi pyj. Nezbývá než je zhodnotit hudebně. No, srát na ně (hm, zajímavá praktika), tedy míněno, že se poslech jejich songů nedoporučuje. Z těch písniček na mě nic nejde. Jak to nejsou interpretky, co mají kroužek ze rtů, tak mě to nebaví. Ovšem sám velký Simon Cowell mně nakázal, abych jim dal šanci. Jemu se to řekne, ten se nechává uspokojovat pořád, ale co my, vybíravci, kteří nechceme slečny průměrné. Dobrá, já to s nimi prubnu. I když jsou ještě ve vývinu. Hudební díry s nimi absolvovat nehodlám, k jejich dírám se nedostanu, zkouším normální poslech. Dívčí seskupení pár písniček, co stojí za poslech i vidět je v klipové podobě, má. Tahle má nanicovatý klip o jejich cestě za slávou. Kolik už takových klipů existuje, že. Holčiny pozbývají charisma, tudíž X-kundor nemají. Písnička pro ostudu není. S lepším klipem by její melodičnost vynikla. Holky, jak se o vás říká, že jste mimořádné, tak nejste. Běžný hudební průměr, plus vlezdoprdelkování stupidní soutěži, která vám rozevřela nohy. 40% ()

corpsy

Tie dievčence proste nemajú drajv. Nevydoloval by ho z nich ani ten najlepší možný režisér. Kde sú časy Spajsiek? ()