poster

Vraťte mi mé dítě

 • USA

  Zoe Gone

 • Velká Británie

  Abducting Zoe

Thriller

USA, 2014, 88 min

 • filipvrbik
  **

  Jako vůbec nevím jak to mám hodnotit, film začíná zajímavě, pak je to dokonce super, ale ke konci jak objevíme pachatele to ztrácí decha konec s adopcí je holý debolní nesmysl- SPOILER- celý filn se Jen snaží zabránit nelegální adopci a pak dá Zoe k adopci lepohledu rodiče nechápu rozdíl, film tím ztrácí vše, o co celou hodinu a půl bojoval), taky to,že se v to zapleten nesmyslným způsobem otec Zoe, je víc ne divné....prostě je potřeba se na to podívat a deset minut před koncem to vypnout...takže tomu dám dvě hvězdy, které mají nově frantíci na dresech :-D...40%(22.7.2018)

 • KlaraHylova
  odpad!

  Je to o tom, jak unesou mladé mamince dítě. Ta je z toho zoufalá a uvědomí si, že ho neměla dostatečně ráda. Pořád dokola se modlí a opakuje, ať je dítě v pořádku, že až ho najdou, stane se tou nejlepší mámou na světě. A končí to tím, že jej dá k adopci. Takovej nesmysl, nehledě na to, že je to dost uječený film(27.11.2018)

 • Paja1215

  Obsahuje SPOILERY. Teenagerka se nemůže rozhodnout jestli si dítě nechá nebo ne, až se jí jednoho krásného dne ztratí.Teprve pak si uvědomí jak moc ho miluje a hledá ho. Když ho najde,řekne si,že už ho nikomu nedá a jdou šťastně domů. Jenže na konci ho šoupne do adopce...???. Přidávám mezi svoje další odpady.(24.6.2017)

 • Lillyilly
  odpad!

  Mlada koza si udela dite, vysira, ze ho nechce. Pak holcicku unesou, tak zase jak si vse uvedomila a jak ji miluje, pomalu umre za jeji zachranu. Pak ji nalze, ze tam pro ni vzdycky bude a nakonec ji strci lidem co si ji prijeli adoptovat? No nevim jak Vy - jednak to je odpad scenar, ale podle me teda i odpad tohle poustet jakoze to je uplne normal. Sama jsem mama a tohle je podle me humus nejvetsiho kalibru, vykaslat se na svy dite, protoze se mne to zrovna nehodi do kramu. Takze me tenhle film zvedl ze zidle ale v negativnim smyslu, ze jako normal kdyz jste mlady a zoufate si, ze zivot neni podle vasich predstav a dostatecne funnx a easy, tak strcte dite k adopci, vsak normal ne, onehda to bylo v telce... jdu blejt velebnosti.(20.7.2019)

 • RonaMidu
  *

  nějaký americký model?už druhý nebo třetí film s hrdinkou,která mladá porodí,pak se něco schumelí a nakonec je zase hrdinka,jak se dítěte vzdá,údajně v jeho prospěch....nevím,kam tím američtí tvůrci míří,ale mně se to nelíbí.....srdceryvná scéna loučení postrádá logiku - budu pořád ve tvém srdci?nejvýš tak snad: navždy budeš v mém,ne?prostě ne......(23.7.2018)