poster

Dům 66b (studentský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2013, 22 min

Režie:

Jiří Fabík
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • italka63
  ****

  Konec mi to zkazil.Jinak dobré pokoukání o snaze ďábla získat duši obyčejného chlápka pana Boka. Nedaří se a nedaří.Zoufalý pekelník,který se snaží zachránit svoji kůži před před hněvem Lucifera, vymyslí na Vánoce akci, při níž hraje vabank.Vyjde?......zpracování se mi líbilo a před studentským filmem se dá smeknout.(9.12.2014)

 • SOLOM.
  ****

  Jiří Fábík si s předlohou od C. Barkera poradil opravdu bravurně. Takhle nějak si představuju nadprůměrný český krátkometrážní snímek, ve kterém se skloubí hororová stránka pěkně s tou humornou a společně vytvoří dobrou podívanou. Trampoty Viktora Boka, o jehož duši usiluje „packal“ Kruciel jsou doprovázeny slušně vytvořenou atmosférou, herecké výkony rovněž nejsou k zahození a po technické stránce si taky nemůžu stěžovat.(5.3.2014)

 • kaylin
  ****

  Práce s voiceoverem není jednoduchá, ale kdy se tomu dodá alespoň dobrý hlas, tak to není špatné. „Dm 66b“ je tenhle případ. Dobře vybraný herec, což platí i o ostatních. Na amatérský film výborné výkony. Snaha dostat humor do filmu o ďáblech, kteří touží po duších, je celkem dobré, hlavně ve srovnání se zajímavými kulisami. Film má výbornou zvukovou stránku. Snímek překvapí i vizuálními kvalitami a nakonec i dobře postavenou pointou.(27.3.2014)

 • *CARNIFEX*
  **

  Študenti mali vždy zmysel pre humor, a presne tak treba tento počin aj vnímať. O serózny film sa z hľadiska dramatizácie rozhodne nejedná. Divák by mal ale vedieť ako je samotný snímok poňatý, potom nebude prekvapený, že sa viac nasmeje ako vystraší. Niekto na ČSFD "zabudol" priradiť žáner komédia, potom to bude konečne sedieť ...(21.4.2016)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Dům 66b, mající reálné číslo 24 a jednoho poněkud neobvyklého obyvatele... Díky všem mocnostem pekelným, že autor se rozhodl dát do filmu tak znatelnou stopu humoru, už jen pozorovat Pána temnot jak si pouští umučení Krista stojí za to, škoda je jenom pár logických děr v příběhu, sice nejsou tak nezměrné, jako Mongolská říše v době nejvyšší slávy, ale pořád dokážou zamrzet.(1.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace