Reklama

Reklama

odpad!

(amatérský film)
všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Horor
Česko, 2013, 8 min

Obsahy(1)

Bankovní lupič s policií v patách se schová do přístavku na popelnice. Záhy zjišťuje, že v něm není tak úplně sám a že zatčení není to nejhorší, co ho může potkat. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Celý film

Recenze (48)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Film který prakticky ohodnotil sám sebe. Blažek se opět ukázal že jako spoluautor Třídy smrti je parádní ale jako samotný režisér je hroznej. Odpad který útočí je děsivej sám o sobě, ale i těch 8 minut soustředící se jen na jednu místnost, jednoho herce je dost děsný. Útoky jsou bez nápadu a celej film je jak dělanej na koleni. Bohužel. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

A dobre teda, za snahu. Nechcem byť teraz dáka povrchnica povrchná rodu povrchnis ale mne sa to proste nepáčilo. A lupič je tak trošku debil, keď ide po ňom polícia a chce zastreliť policajta čím by sa samozrejme prezradil keby začujú výstrel a navyše tam bol zamknutý a v strese by mu URČITE ten drôtik vypadol tak či tak. ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Pardon, že to říkám, ale choze mě opět nepřesvědčil o tom, že by byl nějaký vyjímečný tvůrce. Jeho snímky jsou fakt jak přes kopírku a pořád se opakují ty stejné chyby. Tím netvrdím, že bych to natočil líp to ne, ale hodnotím to z pohledu diváka jak to vnímám. No a zde máme opět celkem slibný námět který však podle mého názoru bohužel není nikam výrazně rozvinut. Pointa je opět absolutně nulová a to je škoda, když musí člověk (pokolikáté už?) konstatovat, že jediné co lze ocenit je potenciál který byl, ale opět promarněn.40% ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Neskutečně zábavná hříčka, ve které se Tomáš Mann snaží a Chozemu na režisérské sesli se zdařilo vytvořit výbornou záležitost, které neváhám napálit maximální hodnocení, fakt sem se bavil, jeden prostor (dobře zvolenej), výborná hudba, jeden herec a jeden neskutečně zábavnej nápad, víc nepotřebuju, tleskám a padám na kolena, neb jsem byl na výsost pobaven a hrozně rád si dám tenhle odpad znovu a budu jen doufat, že nebudu trpět neblahými následky při vynášení koše. ()

Madsbender 

všechny recenze uživatele

Čéče... Na prvý pohľad amatérska fušerina, postavená na priblblom fóre, ktorá však setsakra zvláštnym spôsobom funguje! Mohol by som v tom hľadať alegóriu, ako sa proti nám stavia náš vlastný odpad a to, čo sme mi nevyužili a neskonzumovali, by si teraz rado pochutnalo na nás. Radšej však poviem, že som sa celkom bavil, a nebyť priblblého policajta, už kvôli priestorom, kde sa to odohráva, by som šiel vyššie. 65% ()

Galerie (9)

Zajímavosti (7)

  • Natáčelo se dva listopadové dny v brněnské čtvrti Černá pole, která je známá řadou funkcionalistických skvostů jako vila Tugendhat nebo kavárna Era. Režisérovi ovšem zdaleka nejvíce učaroval přístavek na popelnice, kolem kterého denně chodil do práce a který mu připomínal malý strašidelný zámek. (choze)
  • Snímek je filmovou variací reklamního spotu "Knihy nekoušou", kterou Josef Blažek natočil tři roky předtím. Spot i film byly inspirovány režisérovým oblíbeným filmem Smrtelno zlo 2 (1987), jak napovídá pracovní a alternativní název filmu Evil Trash. Smrtelné zlo 2 (1987) je přitom variací Evil Dead (1981) a ten zase variací kraťasu Within the Woods (1978). (choze)

Reklama

Reklama