poster

odpad! (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2013, 8 min

Režie:

Josef Blažek

Hrají:

Tomáš Mann
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Carol Pifková
  *

  A dobre teda, za snahu. Nechcem byť teraz dáka povrchnica povrchná rodu povrchnis ale mne sa to proste nepáčilo. A lupič je tak trošku debil, keď ide po ňom polícia a chce zastreliť policajta čím by sa samozrejme prezradil keby začujú výstrel a navyše tam bol zamknutý a v strese by mu URČITE ten drôtik vypadol tak či tak.(6.3.2014)

 • Campbell
  **

  Film který prakticky ohodnotil sám sebe. Blažek se opět ukázal že jako spoluautor Třídy smrti je parádní ale jako samotný režisér je hroznej. Odpad který útočí je děsivej sám o sobě, ale i těch 8 minut soustředící se jen na jednu místnost, jednoho herce je dost děsný. Útoky jsou bez nápadu a celej film je jak dělanej na koleni. Bohužel.(6.5.2014)

 • Šimpy
  ****

  Atmosféra funguje, hudba tomu pomáhá, konec bohužel trochu klišovitý, ale jako pocta videobéčkům to beru. Škoda jen, že hlavní herec hraje nejlíp dokud má na hlavě masku. Pohybově je zdatnej a herecky nadanej...každým pohybem těla hraje a vyjádří tím všechno...strach, paniku, odhodlání....jen ten poker face mu strašně škodí.(13.4.2014)

 • VenDulin85
  ***

  Viděno v příjemné společnosti dalších fanoušků na menším hororovém dýchánku a díky proslovu pana režiséra jsem i viděla "za kameru a skript", takže jako krátkometrážní počin hodnotím kladně, myšlenka je originální. Za sebe dávám 3,5 a na zdejší hodnocení zarovnávám na 3*, o Odpad! se rozhodně nejedná.(12.7.2014)

 • Xeelee
  ****

  [Pionýři hororu] Občas stačí jen zábavnej originální nápad a trocha filmařský zručnosti. Jeden z nejlepších pionýrů. | ► odpad! online (podobnost s ČSFD hodnocením je jistě čistě náhodná:)(15.3.2014)

 • - Nejdražší položku filmu a vůbec nejnákladnější rekvizitu v historii LudovicoFilmu představovala popelnice, která byla zakoupena jako nová a dodatečně jí bylo proraženo dno pro závěrečnou scénu. (choze)

 • - Natáčelo se dva listopadové dny v brněnské čtvrti Černá pole, která je známá řadou funkcionalistických skvostů jako vila Tugendhat nebo kavárna Era. Režisérovi ovšem zdaleka nejvíce učaroval přístavek na popelnice, kolem kterého denně chodil do práce a který mu připomínal malý strašidelný zámek. (choze)

 • - Ve filmu padne jediné slovo a sice "hej", které vykřikne policista. Pro tvůrce bylo výzvou vytvořit film, který by byl i bez titulků a dabingu univerzálně srozumitelný a vyprávěl hlavně obrazem. (choze)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace